Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen,pont ilyen a rögzítője! Köszi!
Köszi Zöldi!
Van egy kontaktom, megkérdem...
Nincs!
Kellene a gépre kormánysúly, mert az sincs rajta. Van valakinek tapasztalata, hogy milyet érdemes venni? A kinézeten kívül gondolom a súlya is számítana, de azt nem írják sehol.
Kabel rögzitö klipp
A régebbi modelleken ha ügyes vagy ki lehet pattintani, és utána tekerös...ha eltöröd, akkor kell új rögzitö.
Vágom miről van szó, egy nyomógomb kiváltására jó is. Nem nagyon emlékszem már, de úgy rémlik, hogy az üzemmódok között váltasz ezzel a megoldással. A sebesség szenzornak azért lenne jobb a HALL, mert nem annyira érzékeny, mint a REED. Ráadásul vagy hardveresen vagy szoftveresen meg kellet oldja a készítő az érintkezők pergéséből származó plusz impulzusok kiküszöbölését. Persze az is hozzá tartozik, hogy a REED szerelése laikus számára is biztonságos, mindegy melyik drótot hova köti. Míg a HALL szenzornak eleve 3 lába van, ráadásul gyártmányonként eltérő a lábkiosztás. Ezt könnyű elvéteni.
Nincs ismerősöd Pink Motors-os kedvezménnyel?
Nem tudod cserelni. Legalabb is amiket en a kezemben fogtam banditoket, azok hozza voltak ontve/vulkanizalva/novesztve a trafohoz.
Üdv!
Gyújtó trafóban szeretnék kábelt cserélni.Hogy van benne rögzítve,olyan menetes mint a pipa?
És, akkor hogy jutok hozzá?
ZsU.hu igen jó áron vettem tőlük! :)
van de lehet kell hozzá kiegészítő elektronika , a reed egyszerűbb
Van olyan pici HALL senzor ami forrasztott kötésekkel belefér egy 3mm-es furatba, ami kb 10 mm mély? A MCCOI használt REED-et a sebesség levételére ahol nem digitális, hanem analóg az óra...ezen indultam én is...csak is azért mert egy 8 mm-széles kormányra szerelhetö bilincsbe van bedugva a 2 db REED meg a 3 db LED. Pici mikrokapcsolót nem találtam ami bírná a vizet, rezgést, port, olajat....bla-bla-bla
Köszönöm neked is. A kérdés igazából lustaság miatt született. Egyszerűbbnek tűnt egy típusra rákeresni egy web-shopban, amiről tudom, hogy befér, mint hogy katalógus adatokból vadásszam össze a méreteket, ami talán befér.
Köszönöm
Teljesen mindegy, hogy milyet használsz. A reed csak egy kapcsoló tulajdonképpen, gondolom itt csak kontaktot ad az elektronikának.
Igazából nem is értem miért pont reed relével van ez megoldva. HALL szenzorral sokkal ésszerűbb lenne.....
Aham, most jónak tűnik.
...yahoo.co.uk
Visszadobta... Biztos jól írtad le?
Köszi! Írtam!
Nem nagyon találok róla infót...emlékeim szerint 7 mm hosszú volt a üvegcsö, hogy beférjen a furatba. Találtam egy 5- és egy 7 mm-ert ami szerintem most is jó lenni. Szerintem a villamos paraméterek nem nagyon számítanak (legalább is nekem :) ).

Gondolom a beépités stratégiája nem olyan bonyolult, hogy az egyik kevezetés vissza lett hajtva az üvegcsö mellé, vezetékek ráforraszt, egyenként zsugorcsövez, meg az egész zsugotcsövez. Talán egy pici tömitöpasztával be is volt ragasztva, hogy ne csúszkáljon ki a 3 mm-es furatból.

lehetöség 1
Leh 2
istvanpontknabkukiyahoopontuk
István!

A McCoi kormánykapcsolódban használt reed-ek típusszámát add meg kérlek!
Egy baleset folytán elpusztultak, cserélnem kéne őket. Köszönöm előre is!
Kraven
Töltöttem fel pár képet ha érdekel valakit: link

Megvan a rózsaszín spuri is, holnap átírás, aztán a többit meglátjuk.

István majd dobj egy emailt légyszíves, láncolajzó ügyben egyeztetnék ha lehet.