Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Feri te bitang!
Videó?
Jol.
Köszi! Jól látom, 207 gramm?
Én a napokban szívtam be egy kormányvégsúllyal. Az LSL kormányvégsúly nem volt kompatibilis az ABM alu kormánnyal. A kormány belső átmérője kisebb volt mint a végsúly becsúszó része kb 2 mm-el. Pedig a kisebb alu kormányhoz való betétet raktam bele. Még szerencse, hogy a tesóm Fazerének új acélkormányához használható lett a nagyobb betéttel. Most túrhatok ebay-en ABM-et plusz postaköltséggel, mert persze itthon senki nem forgalmazza tudtommal.
Esetleg ha súlyát is le tudod mérni az nagyon jó lenne
Én a Kistarcsai motoros bótba kocogtam be és kértem két végsúlyt.
Feltúrom otthon este mert megvan még.
És lefényképezem.
Megmondom őszintén szerintem neve sincs.
Hol találok ilyet? Sok helyen néztem (neten) legtöbb aluból van, az meg nem nehéz.
2-3e ért lehet venni tömör acél súlyt motorosbótban ami kb olyan nehéz hogy oroszlánt megdobod vele belehal.
Még hasonlít is a gyárira.Hellyel-közzel.
kormány 32 euró a szett és 2 kell belőle
Amúgy régebben a gyári 7-8 rugó körül volt darabja.
Nekem van kettő, de kissé csúsztak, sokkal nehezebb mint a gagyik amik viszont szebbek. Csináltass rozsdamentesből és polírozd fel, az nehéz és jól is tud kinézni.
Akkor valaki mondja meg nekem mennyi az eredeti mert nekem nincs egy sem.
Mert kb mindegyik utángyártott alumíniumból van ezért könnyű.
A kormányvég súly meg azért súly, hogy tömege legyen.
Különben kormányvég-koptatónak hívnánk! Össze kell mérni a súlyokat egy eredetivel.
Van ennek valami kimondott oka is?
...lépésről lépésre...:-D
Passz.
ez az, amibol sosem tennek mast gyarin kivul
"Idehaza lehet kapni?"
Passz.
Ezt az egy forrást ismerem...
Nekem eltört.A trafóban nem menetes,hanem csak egy hegyes csapra kell ráerőltetni a gyertyakábelt.Viszont ez a műanyag tartja a helyén a kábelt,úgyhogy szereznem kell! Idehaza lehet kapni?
Otthon utánamentünk a dolognak, és a benzincsap volt a ludas, nem folyt át rajta rendesen a benzin. Rendbetettük és most már pöc röff-re indult a gép, menetközben is szépen vette a gázt, bemelegedés után teljesen visszatolt szivatóval is rendesen jár, nincs torpanás, dadogás. Reméllem megmarad a jó szokása.
Banditák. Találkoztatok már Midland olajjal?
Gyarit erdemes csak.
Nekem sikerült müszerész csavarhuzókkal aláemelve szépen kiszedni... igaz még az új kábelt nem raktam vissza...