Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyi volt a fellángolás?
http://www.kepesmotor.hu/idomo...


karaj plexi elado.
Tudta vele a gep a 170es utazot, de nekem hangos :-(
Hazajöttem vele, még mindig csak a kútoszlop villog, tényleg fog ezen is az utolsó téglalap is? 314 km, tiszta jó, eddig mindig én voltam a gyenge pont a csapatban az sv-m 260 km-ével. Kózós képet ósszehozzuk, nem tudom merre laksz, de ezzel a világból ki lehet motorozni! :)
A konzolt szedtem le.
cseréltettem gumit,nem is ez az érdekes, hanem,hogy leakartak húzni ha ott akarom hagyni a régi gumikat darabonként valami 300.-huffal,de erről már csak akkór szóltak mikor le volt véve a régi

mondtam ,én ugy tudom,hogy benne van a termék árában a megsemmisítésre vonatkozó rész ,az új árában,onnantól nem beszélgettünk erről a részről

jól tudtam vagy jól lódítottam
300km-t simán elmegy, bárhogy hajtod!
Nekem is az van, csak feketében. Remélem lesz majd közös fotó!
Vizsgára visszatetted a gyárit?
A rendőröket nem érdekli külföldön sem szóltak, vizsga előtt pedig le szedtem egy 15 perces munkával. Inkább az hátsó-oldal irányú láthatóság miatt aggódom.
Bocs egy vesző elmaradt a bandithoz van központi relé ami mind a négy irányjelzőt szabvány szerint működteti. link
Köszönöm! Igen, kék-fehér. Eddig egy 2005-ös SV650S-t hajtottam, imádtam, de tavaly összecsuktam. Sokat gondolkodtam, de végül a gsxf győzött. Nézegettem VFR800-t, Fazert, Hornetet, de ő lett az arany középút. Kicsit furcsa még, de kezdem nagyon élvezni. :)
Gratula a motorhoz jó kis gépek azok. Egy barátom vet tavaly használtan az is ez az évjárat. Kék fehér?
Hiányzik egy vessző ......a négy darab,relével együtt..........szerintem.
Mi a fenének 4 relé?
Ha a képre klikelsz az egy jutyubos videó egyébként. Az ár egy darabba vonatkozik a négy darab relével több mint 90-ezer forint.

Megtekinthető itt!
Csak sima led van benne.
Köszönöm, akkor kipróbálom! :)
Banditon a végét az jelzi, ha a kocka és kút is együtt villog..
Sziasztok! Boldog tulajdonosa lettem egy 2008-as gsx650f-nek. 230 km után elkezdett villogni a kis kútoszlop ikon, de az utolsó kis kocka még folyamatosan világít. Ilyenkor ha jól olvastam még 5 liter benzin körül kell benne lenni. A kérdésem az, hogy az utolsó kis kocka is villogni fog ha már nagyon ideje tankolni, vagy ez már a vége?

Üdv, Pleti
És melyik az az aranyárú termék?
Lux xenon led-es vagy sima lencsés led van benne?
Semmi, csak úgy gondoltam letakarom.
A led-es indexek nappali fényben elég gyengék ámbár létezik arany áron egy nagyon jó termék. Az én motoromon is ez szuperál. A ledes indexeket le kelet cserélnem mert a haver panaszkodott, hogy nappal nem látni villog avagy nem. Idegesített és lecseréltem most már lehet látni minden szögből olyan mint egy stroboszkóp.

http://youtu.be/lUkoR3FQiko
Erre magamtól is rájöttem, de miért? Mi bajod lehetne belőle? Az utcán is látják..
Mert nem akarom hogy lássák!