Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért takarod ki a rendszámot?
Suzuki GSF1200S K3 2003-as Bandithoz kellene karbi felújító (pakolás,tűszelep, ...stb.) szett. Érdekelne még pilot jet, schubert tű és fúvókák. Kitől tudnám jó áron megrendelni?
És mik a tapasztalataid a rendőrök és a vizsgaállomások hozzáállását illetően? Nekem előző hétvégén került fel a 2 oldalkonzol, nagyjából megnyugtattam magam, h jól látszanak az indexek, de vajon a szervek sem fognak belekötni?
Nem.
Műszakin nem piszkáltak érte?
Ugyanígy néz ki az enyém is.
Köszi, lelégtelenítettük, jó lett!
Valaki meghuzigálta a kuplungot miközben az alsó munkahenger nem volt a helyén, és levegős lett.
Kérdés a nagyérdeműnek: 2006-os 1200-es lég-olajos Bandit láncszett csere után álló helyzetben nem rakható üresbe, csak guruló állapotában. Mi az oka?
Minimum 24cm-nek kell lenni a hátsó indexek átvilágított búrarészeinek belső (egymáshoz közelebb eső) szélei között!

Sajnos ha a gyári prizma 2 oldalára teszed a gyári indexeket az csak 20cm, ezért kell a konzol, túl közeliek!
Jo izzot kell rakni a mini indexbe es joban latszik mint a nagy gyari
Kb 2 mm-t nekem is belelóg a konzol a gyári indexekbe, de nem tűnik vészesnek. Ha valaki így nem látja, az gyanítom konzol nélkül sem venné észre...
nem tom, mini indexre :-)

nekem nem volt gondom givi tartó, motodetail-kappa dobozok...
A gyári index kart(hátul) ki lehet váltani valami rövidebbel?
Néhány millimétert belelóg a konzolomba az indexkar és szerintem a láthatóság rovására megy.
a mini index? én azt gondolom, hogy életveszély, amit eddig láttam motorom, 0 fényerővel, alig látható...oszt nagy csodálkozás van, amikor elbaxnak hátulról...
Azóta óvatos vagyok, ha ilyenen kezdek gondolkodni, mert a láthatósága ezeknek, fényerő, villogás egy kalap fos...(a többségé)
Szvsz.
Még egy pont az szar üzemanyag javára...
Azért 24000 km alatt ennyit összeszedni... nekem vagy 40 ezer óta nem volt takarítva az üzemanyagpumpa alatti szürö...
Gondolom neked a 15-ös tétel kell... 30€, nem olcsó...de amúgy szerintem ezek levegős pisztollyal finoman takaríthatók, nem egyszer használatos volt amire én emlékszem...
Szia! Egy kis ido eltelt de megtalaltak a motor hibajat, AC a ludas, alapon es kis gazon jol mukodik, de nagyobb teljesitmenyen elfogy.
Az AC-t elmeletileg meg tudjak tisztittatni, de uzemanyag szurot egyenlore nem tudnak szerezni. Az AC tele volt fekete retekkel. Altalaban Mobile Petrol kuton szoktam tankolni, ugy latszik ott tobbet nem szabad.
Na, meg is lett a profibb verzió:

KATT IDE!
Nagyvas.hu Náluk rendeltem,korrektek és nem aranyáron!
Na még1x:
Érdemes agyalni a miniindexen is, főleg, ha oldaldobozolod a vasad!
Sokkal kevésbé áll el, mint a konzolos megoldás. Valami hasonló, csak más búrával: