Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kihasználás kölcsönös ! célzott hirdetésekkel bombáz pl a jutubbon pl rockzenére ugrató tankok amiket félpucér nagycsöcsű szőke nők üldöznek motoron
Látod-látod, akkor neked sem barátod hanem csak kihasználod.
Köszi,köszi :)
hát ez felett elsiklottam, köszi :)
még olyan részeg nem voltam hogy guglival is igyak
Már akinek.......soha nem rúgtunk be együtt.
most mondjam az elcsépelt szöveget hogy a gugli a barátod ?
ránézek, köszönöm a tippet
Van mikor az ebay-en a bontott 4 db fehérburás 1250/650 indexszett 18-20€...
Üdv 2005-ös banditomra szeretnék fehér indexbúrákat, valakinek tippje, hogy honnan lehet csak búrát?

Köszi
Ez igaz, de ha már pucol, akkor az a legjobb módszer. Biztosan nem sérül semmi és mindenhonnan kieszi a dzsuvát.
Nem volt gumicsere.24 ezer van a motorban.14 ezerrel vettem.Esetleg az analóg fordszám mérő?Bowden?Nem mutatna valóst?
Gumicsere is okozhat ilyet, pláne ha méret eltérés van. Mert vagy a kerékről vett jel lesz téves, vagy pedig ha hátul lesz nagyobb vagy kisebb a gumi kerülete akkor pedig ugyan úgy áttételváltozás lesz mintha a lánckerekeken lett volna változtatva.
Nem.5-ik éve van nálam.Évente egyszer állítottam feszességet,eddig négyszer..2500km-t mentem szezononként.
Köszi :)
Cseréltél láncszettet?
Lehet, Kárászy kft pl
Sziasztok!
Lehet valaki egyből tudja a választ....
Az eddig állandó sebesség-fordulatszám párosítás elcsúszott.
A százas tempós ötezres fordulat most 5200.Vajon mitől lehet?
600-as 2000es évjárat.
Köszi a segítséget.
Más...Ehhez a hátsó rugós tagot lehet felújittatni?14 év után megadta magát.Nem igazán csillapít már, csak a rugó..
Nem, csak egy karbi azért nem űrtechnika, általában egy szerelő megoldja maga.
Ha jól emlékszem, akkor igen ultrahangoztatja!
Baj?
Elküldi kitakaríttatni? ....csak nem ultrahangoztatja?
A tankot mindig fullra töltöm, de semmi mást nem szoktam csinálni, csak kiveszem az akksit.
Beszéltem egy szerelővel, azt mondta, hogy szétkapja és elküldi a karbit tisztításra (ez a tuti szerinte, ha csak ő tisztítja még maradhatnak benne apró izék).
Továbbá meg lesz csinálva a légszűrő, gyertya, szelephézag, szinkron is.
Így lesz újra ütős a gép, remélem.

Ja amúgy isten éltessen!
Köszi az infót, eddig jó a téma, tegnap bele is ugrott a gépbe majd 300 Km, de majd nyugtával dícsérem a napot azért, 1-2 hét és kiderül lesz-e cserés hátsó izzóm!
Sose volt gondom ilyennel. igaz nem mindig pöcre indul, de nem csinálok mást csak csurig van a tank meg max. PRI állás, a gond eddig az aksival volt. Nem nagyon értem ezeket a gyergya, hengerbe be benya mutatványokat. Nem szerelő vagyok használó, ott rohadjon meg, ha nekem varázsolni kell indulásnál. 2 havonta vagy havonta 1x meg max. be lehet röffenteni...