Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, az egesz lampara gondol, hogy a rezgestol szakad el a szal es nem aram problemak miatt.
fizetni se kell felkapcsolom a refit beég a retinád :))))))))
Holnap meglesem, akkor ez kontakt hiba amit te mondasz. Mert a generátor szépen tölt 14.4-et minden fordulaton, tehát túl feszt nem nagyon kap semmi. Csak kicsit érdekes, hogy ilyen gyakran eszi az izzót a segge, elől meg csak magam miatt cseréltem emelt fényűre.
Nekem errol azok a fizetos tavcsovek jutottak az eszembe
nem azokra a gumibigyókra amivel a lámpatest van felfogatva
A csatlakozókra gondolsz ezzel a szakkifejezéssel? :)
nem rossz ötlet de ezek a lencsék nagyok 7,5 centisek van 5 centis is az elég lenne ha meglenne az eredeti bányászsapkám de odaadtam valameik gyökér robogósnak hogy hazamenjen vele de sose jött vissza én meg elfelejtettem kinek adtam.....
nem túl mozgékony ? mármint a gumibigyók összementek és tud rezegni
Ha már lámpa kérdés :) Nem tudja valaki véletlen, hogy a bandit miért eszi a hátsó izzókat ilyen szinten? Havi 1 db biztos elmegy benne, gondolkodom is valami gyors záras lámpabura rögzítésen :) Mint a forma 1 ben, mindenki cigizik a túrán én meg izzót cserélek :)
És azon még hülyén sem néz ki :D
Majd ha lesz GS Bmw-m, azon nekem is vérnyúl lesz, próbáltam egy olyat, az az én motorom :D
Tényleg, pont most néztem a srácokkal :)
Miért nem a bukódra rakod, mint a banyászlámpát?
A vérnyúl sem a kedvencük...Én inkább azon vagyok hogy hasznos legyen. A faszt sem érdekli hogy néz ki. Elvégre nem egy falunapi motor.
nemtom mi a bajotok a wall-e dizájnal
Egyre mélyül a gödör........
Ezzel így nem jöhetsz a találkára, azt tudod?
még 2 sokkoló kép
suzuki eco nem jó?
Mini riga lámpája nincs valakinek?
azért ez enyhén túlzás
Hát ennél komolyabb embernek ismertelek meg itt :) Na jó ez vicc volt, de egy ilyen szemetet feltenni a motorra azért, hmmmm, ennél még egy babetta lámpa is szebb
most mondjam hogy kész volt már pár napja és nem mertem felrakni aztán jött az egyik haver hogy nézzük máááá nézzük mááá aztán átgurultunk a másik haverhoz megittunk 1-2 sört aztán már nem is tűnt annyira rémísztőnek világítani jobban világít mint a H4 kereklámpa
Nem az egyediség ami első nézésre eszembe jutott.
elég egyedi mi ? jó sokat tököltem vele míg meglett alamóniumból