Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ööööö ez a lámpa ház komoly?
led-es lámpa
No para, majd bemutatlak a Monster/Burn lányoknak
Én is!
Mikor rakod össze, vagy rakjátok össze, jól meg kell tömni zsírral és a " szimmeringnek tűnő" gumigyűrűt a végén ellenörizni, hogy mennyire épp az állapota, ha ramaty, cserélni, mert vicces tud lenni ha el kezd ragadni, szorulni a villa :)
Értem, víz nem megy be, rozsda folyás nem látszik.
ennyi? :-) ha elég lesz...
Szia!
ha megnézed sajnos a víz elleni védelme sem tökéletes ennek a résznek, sőt a himbának sem, picit az enyém is moccant, ennyit nem emlékeim szerint, de szezon végén megmondom, mert akkor lesz szétbontva ismét. :) Vannak ezen típusnál elnagyolt részletek sajnos :( de aki szereti pont ezért szereti.
2015. Bodis Road Show
1. Pécs, Road-show 2015.04.25. /Helyszín: Pécs , Expo Center/
- Motoros felvonulás Pécs városában
- MAMS Stunt Riding bajnokság
- Kiállítások
Az lesz, Bandit lánc DID 530Vx/110 19e Ft... :-D
Inferior joszagot alacsonyabb aron adva, tarolhatsz :-)
érdekes... nálam jó 20%-al olcsóbb... csak érdemes lenne szállítanom magyarországra is...
20/9789328 Miska
nagyrobogó bontót vagy beszerzési forrást ismer vki? apriliai 200-as, bal munkahenger kellene...
Így husvét utánn kicsit darabos a gondolkodás.
Mármint a hátsó lengő villának
Sziasztok!
Láncot cseréltem, és azt vetem észre hogy van egy, nagyjából 1 mm-es mozgása, tengely irányba.
Más irányba nem mozdu, kérdésem az lenne, gyárilag van neki ,vagy kopás miatt van!
esetleg néhány pohár pálinka célzóvíznek
a szerelők mindenkit átb@sznak ! a múltkor is nem figyelek oda csinálom a saját motorom a légszűrőt kifújkálom hogy a nagyja avar leessen róla aztán a szinkronórákat se teszem rá jóvanazúgy oszt vissza a tankot aztán kértem magamtól egy rohadt nagy összeget
2 combosabb kalapács és egy jó pontozó, kell ennél több a nitteléshez ?
Há végülis nem nagy ördöngősség,és spórolni lehet a gonosz szerelőn minimum egy 20-ast.
Ha jol emlekszem ez azert van, mert sokan nekialltak otthon vezlancot nittelni, aztan volt akinek nem annyira sikerult, es probalta a forgalmazon behajtani a motorgeneral koltseget.