Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Feri, a bandit.hu-n ki van írva a motorkázás. Kukkolj rá, feléd megy-e :)
Nethuszár Te nagggggyon komoly vagy
Ilyenkor jönnek az öngólok a Suzukinak a "raktársöprésből", az ingyen hitelből meg a hasonló baromságokból adódóan.

Ha bejön az S1000, tuti megvárom, míg 1-1,5 milla körül adják majd a nullkm-eseket, addig nem cserélek
Ja nem van egy db 1,15 ertA tobbi magasabb aro kelleti magat.
1,3 tol indul egy nakeddel.
Es 5 db van fenn.
Eleg vanyadt a kinalat.
ezeket 1.8 ert adtak ujan megveheted, de 850 nel egy forinttal se adjal tobbet erte. De lejjebb a pont, vegyel vizest.
Jo eg,nem draga ez picit?
Nincs ebben az árintervallumban már némi átfedés az 1250-esekkel?
Ha minden igaz, amit leírt, akkor nagy bajnak nem szabad lennie
Sziasztok!
Véleményt szeretnék kérni erről: http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_s_bandit-8142668
Minden infó érdekel
Köszi
tök mindegy ha ránézek egy kisgyerekre az anyatejről egyből rászokik a sörre mindegy mekkora a szőr a képemen
Ha néha megborotválkozol az segít.....vagy nem!
Ismerős szitu,mire kifogy egy tanknyi,kezdem érezni,hogy végre motorozom....
Összekoszoltam,lemosom,elmegyek megszárítani,újabb 100km,megint bogaras félig,ördögi kör...
ja a kiscsajok már nekem is csókolomot köszönnek ..... fiatalság bolondság
Max egy beindításra...

12 °C körül szemezgetek csak a km-ekkel..., igaz ha megindulok ritkán van 1-2 tank alatt a vége
Mert fiatal vagy és szertelen!
A +5 fok sem az igazi,nálam 7-8 fok napsütés kombónál esetleg nyílik a garázsajtó....
én se járkáltam most biztosításom se volt csak február végén vettem ki de ha van és szépen süt a nap ki szoktam vinni csapni egy kört nem gond ha mínusz 5 fok van valamikor minusz 20 ba is mentem de az már régen volt a simóval
Annyira azért nem megyek én sem a szélére,úgy fogalmaznék,hogy az autók által kijárt tiszta nyom szélét próbálom eltalálni,ha még csúszik picit beljebb teszem......lényeg,hogy jól érezzük magunkat a saját ritmusunkban.
A só miatt sem erőltetem a téli motorozást,a láncon nagyon hamar meglátszik...
nemtudom miért , lehet mert félbalkezes vagyok különben meg amit István írt hogy azért annyira a szélére nem érdemes menni pláne így tavasszal sok a kavics itt meg annyi sót szórtak volt hogy lapátolni lehetett volna még az út közepén is egy-egy helyt , különben szépen látszott aki ment előttem hogy porzik a hátsó kerék a sótol
...de balosnál kisebb a menekülö aszfaltcsík szélessége, még jobbosnál ugyan nem túl szerencsés, de szemebejövö szávból ki lehet kanyarítani egy gereszdet...
Meg ahogy Szotyi mondja, a balost a korlát melöl kéne indítani, de én pl nem bízok soha annyira az út szélében, hogy kiengedjem addig a zselékockát, viszont a jobbost a felezötöl lehet indítani, onnan azért nehezebb "lecsúszni"...
Érdekes, hogy a balossal van inkább gondod, pedig az sokkal jobban belátható
Biztos ellent tart a gardány
tényleg jól ment tetszett nekem is , elég ritka aki így megy igaz visszaelőzni már nem tudott a balost gyakorlom egy ideje mert az nehezebben ment megy na de próbálkozunk