Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, nem kellett volna annyira meghúznom, saját hülyeségéből tanul az emberek egy része.
hát én pont nem engedném hogy valaki csak úgy nekiálljon kérdem én kifújja először a dzsuvát a gyertya mellől mielőtt kicsavarná?
Nem az utaséra szoktam állni, az még 20 éve sem ment volna, de gondolom a vezető lábtartója is hasonló anyagból van.
semmit nem kell hozzá bontani a gyertyákhoz hozzá lehet férni 15 perc és kész
Pontosan így kell, szoktam ilyesmit csinálni. Igazából sokszor az eladó is örül neki mert legalább tisztában lesz a gépének tudásával, ha nem járul hozzá akkor az sokszor azt jelenti, hogy pontosan tudja, hogy szar a gép és nem akarja, hogy ezt Te is tudd.
Tehát állítsak be egy kompressziómérővel és bontsuk szét a motort a srácnál? Én simán megtenném, de úgy elküldene a retekbe, mint az állat.
Hja csak egy M6 os csavar 1,5 tonnát tud, ez M8 meg még ennél is többet...és te pont a keresztmetszet másik irányába terhelted, mint ahogy motorzás közben terhelve van...
Ha kész lesz, javaslom tegyél egy félanyát (DIN 439) a lábtartókonzol és a doboztartó konzola közé. Azt módjával húzd meg, cak hogy éppen ne lötyögjön, majd a csavar végén a normál anyát ehhez húzd meg, ellentartva. Vagyis két anya közé tett azt a tartót.
Hát ez nem néz ki jól...
A hátsóra mente közben?

Ejjha..........motorosakrobatika távol áll tőlem.


Amúgy nem rossz én leparkoltam rá és csak karcos lesz.Szóval birja csak az anyát nem kell meghúzni míg össze nem roppan.
Ha lett volna a kábtartó és az U alak közt alátét tuti nem törik el.
Akkor kitámassza a lábtartó.
Elég nagy a különbség, még ha új is lehet a német.
Nem gondoltam, hogy ilyen könnyen törik ez az anyag. Motorozás közben, mikor elgémberednek a lábaim, néha kicsit felállok a lábtartón, ezek után leszokok róla, nehogy eltörjön egyszer.
Angolon meg 15 font+ posta.

Tőle már vettem tükröket meg kell kérdezni mennyiért küldi ide.

De nem lesz 110 euro. 15 font körül van a posta.
Holnap meghegesztik párom munkahelyén, majd kiderül mennyire lesz tartós.
Neten nem találtam bontottat, német ebayen meg 110 euro körül adják, az újra rá sem merek kérdezni a Suzukinál.
Hozzáteszem, ha megfelelő a kompressziója és műszakilag amúgy rendben van, én használnám, csak nem ennyiért :)
Köszönöm! Pontosan ilyen kommentre vártam
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_bandit-8299307

Nem gyári fék és kuplungkarok, festett óracsoport, nincs benne a kormányvégsúly, felemás és ráadásul gagyi LED indexek, Feltételezem a gyári dob a holdon, ha nincs E jel ebben a sportkéményben, alig van ahol áttuszkolod műszakin. Ennyit ez nem ér...
Még nem, de erről lett volna szó, ha találok hozzá valamit.
Sziasztok!

Nem az enyém a Bandit 250. Egyik munkatársam kért meg, hogy nézzem meg neki a szinkront, a szelephézagot, meg amit ilyenkor kell.
Mondtam neki hogy utánanézek van-e hozzá valami esetleg, addig nem vágok bele semmibe.
Nem nagyon találni hozzá leírást.
Itt van 5-el lejjebb a 72505-ben a klip, melyben láthatod a legnagyobb típushibát...
Na majd akkor észben tartom. Köszi!
Kicsit hanyagollak azt egyből sértődötten elhidegülsz
Gép szezonra felkészítve, már csak jó idő kell

Csak figyelek.
Te meg basztasd inkabb motorbogyot.
Zoli szivesen elmegy veled és megszakérti, mert nagyon vágja
Balesetek,hanyag,kokanyolt alokotoelemek tehat altalanos allapot es az ikarusz bugas.
Sziasztok! Épp most váltam meg a mocimtól és egy banditon gondolkodom. Nem is akármilyen banditon, egy 1200-esen! A kérdésem az lenne, hogy ha bandit vásárlásra költöm nehezen összekuporgatott pénzem, mire kell odafigyelnem? Esetleg valami típushiba? Mit nézzek meg nagyon vásárlásnál? Erről a banditáról mit gondoltok? http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_bandit-8299307 Ára a többihez képest alacsonyabb, mondjuk 98-as, de nem írja hány km van benne. Jó vétel lehet? Na meg amit még be kell valljak, vacilálok a bandit és a kawa z750 között. Nekem a lényeg most már a nyomaték lenne, nem a lóerő (vagyis nem feltétlen). Azt tudom, hogy az 1200es bandit egy nyomatékgyár, nade szól valami ellene?

Előre is köszi a válaszokat!