Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ganyék vagytok!
A felgyújtás sokkal hosszabb távra nyújt megoldást :)
Megoldottad, vagy felgyújtottad?
Most tolom ki a gépet és megcsinálom amit mondtál , jelentkezem hogy sikeres volt-e
Már jó, vagy csak eleged van?!
Köszönöm a segitségedet !
Köszi!
mi nem triáloztunk sezlonykezdés meglepődtem 15 motor meg tulaja gyűlt össze hogy meglessünk egy most elkészült kanyargót
Én toltam a triált ezerrel!
Szép a vas!
Pirelli Diablo Strada gumit használt már valaki? Vélemény?
Egy kis szezonkezdés...
Elobb tekerj ki mondjuk egy fleet a pilot csavarokon, ès vedd lejjebb a kozponti alapjarati csavarral utana alapjaratot, mert nagyon nyitva a pilango ès keves anyag jön a pilot mellett.
Ennyire nem voltam alapos . Az alapjárattal nincs gond . Húzok egy kis gázt és amikor a fordulatszám visszaesik ,akkor kb olyan 2-3ezernél egy kevés ideig megtartja ott a fordulatot , utána szépen visszaesik alapjáratra. Szétszedem és beáztatom , annyira nem merem szétszedni mint te ,mert nem tudok szinkronizálni . Köszönöm a segitséged !
remélem ma motoroztok !
Ez az ami engem éltet nem a strandon napozás
Itt picit vicces ez.
Viszont elő vagy utószezonban tök kietlen.Ha kifogod 20-30 perceket is mehetsz hogy semmi autó.
Apró ízelítő.2011 szeptember vége.

Nekem az halálom ezért szeretek motorral járni mert csak könnyebben el lehet menni a kocsik között
Ha imádsz egybefüggő többkilóméteres 70-el mászkáló kocsisorokat előzni nagyon funny.
Köszi az infókat srácok, mindent figyelembe veszek, és hát a többiek had áztassák magukat, én inkább végig motorozom az egész part mentét De ha olyan nagy a forgalom, akkor gondolom kocsival is halál a közlekedés