Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobbra egész jó,balosba húzódj a szalagkorláthoz közelebb a kanyarbejáratnál,kövesd a Hondás srácot,jól használja az íveket!
jobb is :D az utak veszélyesek pláne ha görbül valamien irányba
kanyarba már nem olyan könnyű
Volt egy kis hangja.36000-nél,szelephézag ellenőrzésnél azt mondta a szerelő ,hogy nemsokára cserés.Akkor kicseréltettem.
Lány XL-es vadiúj Akito kesztyű eladó 3500-ért. Fekete, kordura- bőr kombó
megnézem, köszi.
Szerintem arra vigyázz, hogy ne legyen drága olyan hatalmas baj nem lehet vele, ha normálisan karbantartották...
Pedig nem úgy tűnt, mintha nagyon elvadultan csapattak volna
Rögtön kezdésre 15:2.Neki se indulok az évnek.
Sikerült meghegesztetnem a lábtartó letört fülét, elég masszívnak tűnik, majd kiderül mennyire lesz tartós.
muszáj volt mert a CB1300 ott lihegett a nyakamban az egyik muksó megfektette mind a 2 oldalára a gépet a másik csak simán kicsúszott 5:17 nél megindult nekem is a hátulja de toltuk tovább
Jó kis technikás egyenes a végén, ott elszabadultak a pacik :)
záróvonalon jobbról balról alulról felülről láttad volna mikor 15 motor átment a városon mint a megzavart birkák
Nadekérem............záróvonalon?
http://youtu.be/dw1fc6vxcIw

vasárnapi mókaparti
Örök motoros az anyuka "is" ?
A nagy kétkerekűre már nem ül fel,de gyakran kigurulok a megállóba robogóval és haza szállítom őket A quadon már szűk a hely...most az izs a kedvenc..ki szeretné próbálni úgy hogy ő vezet
Már nincs hírdetve január végétől.Nem csodálom!Olyan gépet annyi pénzért!Valakai nagyon jól járt.
Tarzan ex 1200-es gepe 680ert, az megvan? K5!
Enyemet is epp csereli a Taschner muvek, nem vagyok meglepve
Király! Ismerve téged, ilyen idős terhesen felült mögéd.. Ütős csaj lehet, elismerésem hozzá! Komolyan!
Mar most szoktatod a ket kerekhez?
A parom 7 honapos terhesen meg motorozott velem....
870e?
Bazz, lassan annyit érnek csak ezek is, mint a GS-em ért!
...és már a Planétán is felül kerekedtetek!