Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy a többiek írták, a horvát homokos partok nem jók (talán a RAB szigeti), viszont a legtisztább víz van mindenhol, a homokban csalódni fognak a többiek.....viszont ezzel Te jól jársz mert amíg ők a koszos homokot sikálják magukról addig motorozol. Egyébként a motorozást megölheti a nagy tömeg, ahogy Zoli írta, főszezonban a part egy katasztrófa közlekedés szempontjából.
Megnézném azt aki leszavaz nekem egy motorostúrát,még a páromnak sem sikerül,pedig néha rá azért hallgatok.
Nézd a pozitív oldalát,egyedül annyit és oda mész ahová te akarsz,ha főszezon akkor viszont nincs sok értelme levinni a motort,tömve a parti út.
Köszönöm mindenkinek aki segítet, megpróbálok mindent bejárni, a strand engem nem érdekel csak a motorozás, de a csapat homokos partra szeretne menni ezért kérdeztem :)
Ez úgy adódott hogy csak én vinném a motort mert mindenki leszavazta a motoros túrát, de én nem vagyok hajlandó itthon hagyni, haveri körrel mennék, és tréleren vinném a motort, és ott csak motoroznék, csillag útvonal lenne, de még nem tudom hogy hol.
Tanusíthatom, cicccca
Semmi extra. Úgy gondoltam a befektetett idő és munka nem arányos a belőle származó haszonnal. Azóta tekintetem csillogóbb, fogaim is fehérebbek, szőröm puha és fényes.
Miért?
Mi történt?
Írd már meg priviben!
Bocsi a hibákért új a telóm szivat a szótár.....
Split
Sulit alatt Omiš homokos sekély vízű szabadstrandok, vannak apartmanok, kemping, nagy bevásárlóközpont központ, a Cetina folyó völgye motoros kiránduló hely.
Azon van markolatfutes nem?
Par eve ide volt nemi beugro, mivel ez egy nemzeti park.
Erdemes felmenni, szep a kilatas a tetejerol.
De ne ugy tegye, mint az a nemet nyugdujas hazaspar, akik szandal, terdzokni, rovidnadrag, atletatriko komboban indult el az R1200rt-vel (lent 35 fok volt), de mire felertek mar erosen kockara "fagytak". Eros szel fujt, hideg volt.
Engem mar fekugyben ne keress, biznic over
Neeeem...
De adatlapja szerint hajdúsági a srác,onnan indulva pláne így logikus,csak az első húzósabb napot kell bevállalni.
Azaz Tavaly ott voltunk és idén is esélyes
Túlélőtúra szotyimódra?
Mennyünk 4500-at 2500 helyett 4 napban?
Én sem,de én eleve Montenegro felől kezdenék felfelé jönni.
4 napban én nem jagynám ki a Sveti Jure-t sem.
Így van,Rab sziget,Lopar,full homokos,lassan mélyülő part,marha nagy kempinggel.
Ha foszezonban mesz szamitsra hogy ketmillio auto fog nyuzsogni mindenhol.
Inkabb eloszezon,punkosd kornyeke a legjobb motorozni.
Nyaralni barmikor.
Asszem a Rab szigeten volt tiszta homokos strand.
Az Enyémben 128 van, felénél a láncfeszítő! Ellenben majd kereslek fékbetét ügyben!
Az aprókavicsos a legkultúráltabb tengerpart,nem ragad rád a homok,nem zizeg a fogad között,nem zavaros a víz.......kis makarskai riviéra már fel tudna deríteni!
A homokos tengerpartot meg felejtsd el. Nemigen van, de ahol igen, ott is elég koszos. A víz is. Nyugodtan menjetek kavicsos, köves partra. Nem bánjátok meg.
Mennyi motorral mentek,hajlandóak vagytok minden nap máshol aludni vagy csillagtúrázni akartok,nyaraláson vagy a motorozáson lesz a hangsúly,autópálya vagy szép helyeken akartok lemenni?