Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy inkabb egy gorbevazast 500 ert meg egy palyamotort.
Igazad van, tenyleg nem mindegy, hogy 10 vagy 12 eves motort veszel.
Van ra egy sorom, hogy mar reg eldontotted, hogy megveszed a feketet, csak batoritokat keresel De orulok hogy osszejottunk igy, latom hogy meg lehet fogni a vevot. Nyaron ha megjottem az olaszoktol, mosogatom ket napig, szetszurozom a fenykepeket, kiirom 1.2 ert en is, aztan telen veszek egy vizest egyert.
280e forint a különbség.
Ennyibe nem kerül egy nyiregyi ut.
Én is bevállaltam.
Azért ez idősebb két evvel.
Na meg ha el kell mennem megnézni,az nekem nem kevés üzemanyagba fáj.
"5 be 1000 fordulaton jönn fel és gázra nem dadog"
HIDEGEN!

"mindenesetre több szinkront ne vállalj"
K.O.
ezt is be kodolhatad volna

https://www.facebook.com/pages...

kész a vas itt nálunk a dombon 5 be 1000 fordulaton jönn fel és gázra nem dadog ... repűlllllll

majd tolok vidit ... mindenesetre több szinkront ne válalj
Ipari forradalom! (OFF)
(Majd 20 éve technikumban programoztunk ilyet egy tanfolyás keretében, igen felemelö érzés...az a "játék" humanoid emlékeim szerint max 30kg-ot tudott 0.1 mm-es pontosságal elég komoly gyorsulásokkal mozgatni.)
Jobb később, mint soha
Ezt időbe telt dekódolnom.
Teapot!
a színen a legkönnyebb segíteni.
És nem csak fiatalabb, hanem - fájdalom- de sokkal jobb/erősebb/feszesebb vizes bandit.
Én nem, de többen csajoskodtak, hogy a színe nem tecc :)
Ez reális ár érte, a másik hirdetésnél az ember hozzátesz 100 ezret és fiatalabb vizes Bandit kap.
Ezt amikor linkeltem leszóltátok.
A miheztartás végett:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_s_bandit-8676818
Nagyon drága.
Ott az oldal, 5 perc a reg, azt gyere
18%-os THM-el már egy éve fizettem a vasam mikor kijött a Suzuki a 2,5%-os akcióval. Mondjam tovább?!

Szerencsére nem szorulok rá, de azért lett volna helye a különbözetnek...
Ha a km valós,akkor elég bíztatónak tűnik a dolog nemde?
Valószínű 850-ért nem adjàk oda,de azért valószínű alkuképes az àra.
mármint románul durva akcentussal
ha nem változik itt mentek el előttem , végülis a kiindulópont kb 70 km tőlem , ha van szükség egy durva akcentussal beszélő mókusra szívesen mennék
Nyeehehehe!
33e km? Ez egy új motor!
Lehet hogy rossz számokat írok, de emlékeztek rá amikor a Kinget elkezdték forgalmazni 3,4-ért, majd a katasztrofális eladási számok miatt egy év múlva levitték az árát 2,4-re? Kérdezem én, hogy akkor mekkorát szívott az a tulaj aki 3,4-ért megvette és mondjuk úgy alakult az élete hogy két év múlva el kellett adnia?