Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képet tudnál küldeni róla? szhkovada@gmail.com
Fékkarom van éppen. De bandité
Hol fogy el? A technikás egyenesben 250-nél? Inkább fogyjon ott el, de a kanyarban meg a többiek fogynak el! Legalábbis a nagy részük
Sziasztok!
RF 600 tulajként merészelek betérni ide...:)
Van esetleg valakinek elfekvőben lévő fékkarja, illetve a váltókarja, netán rudazattal?

Előre is köszönöm!
szhkovada@gmail.com

Ádám
de mondtam neked koma .. fel tekerjük a fogyasztást 8-9 litere és kergetözhetsz a busákal mig le nem tép a szelö
JÓ JÓ de amikor azt mondom JÓ ez a bandit ... csak miért nem megy ... mért fogy el akkor azt hiszik nagyzolok
Mikor kb akarmire atulok, majd kijelentem, hogy jojo, csak a bandihoz kepest gyenge, akkor mindig csak hulyen neznek:-)
Valaki gyári állapotú 1200 Banditát (K4) már méretett padon. Sokaktól azt hallom hogy több 98 paripánál. Igaz lehet? Ma cimbivel tesztelgettük a vasat. Elámúltam mikor 100-ról 5-ben (K6-os Busa) 6.-ban és 200ig eggyütt mentek. Sőt, a Bandita picit jobban megindult az elején. Tudtam hogy nyomatékgyár de, ennyire?
Én bármit meg tudok mókolni, még ha el is volt ásva. Előttem nincs korlát
ami nincs a földbe ásva az én meg tudom mokolni

de ezt a motort vid egy közeli continer -hez és támazd neki........ majd a mokák ujra hasznositják
Vinni nem viszem, mert az ország másik végén vagy :)
egyik ismerősöm hozta el hozzám hogy nézzem meg mi van vele.
Tünetek:
-Csak tolásra indult (én nem voltam ott, én nem tologattam), nagy akksival se nyikkant meg.
-Ha beindult pár perc alatt forró volt a motor, mintha nem lett volna hűtés
Ezeket mondta el az ismerős.
Hétvégén karburátor sor tisztítás volt, valaki a síbertűt a legfelső állásba állította. Ma mértem kompressziót és 3,2bar mind a 4 henger...
volt már nálam az anya picsája össze szar motor a környékröl de egyre távolabbról is hozzák ezt a sok elromlot két kereküt https://www.facebook.com/media...

https://www.facebook.com/pages...

DE A KIRÁLY IS ITT VAN !

nézd ha hozni akkarod hozzad de telo mert már sorban állás van .... nagyon süt már a nap ki bujtak a motorosok
István ha szépen kéred elmondja mégegyszer.
Már folyamatban van az üzenetváltás, a cheklist-et nem láttam esetleg ha vkinél "kéznél" van, legyen olyan kedves másolja be, köszönöm :)
Ha nem mesz megnezni nem tudod meg.
Ez nem pizza vagy laposteve hogy harom kattintas es hozza a futar.
Itt nem is reg leirtak milyen csekklistaval,hogy megy a vasarlas.
De oda kell menni es megnezni.
Ha nem jo ez van,ha viszont jo.......akkor orom.
*az is olasz volt, de nem valami szép állapotban
Hát 800 ezer volt a legolcsóbb fekete...néztem egy kéket kereskedésben, be sem tudták indítani... :D
Akkor hajrá.
A fotelből,neten nem lesz meg a jófogás.
Bele kell túrni könyékig a kézzelfoghatóba.
Valószínűleg olasz lehet igen, de azt írja hogy az árban benne van a névre írás költsége is.

Pont feketés keresek, és nem igazan van belőlük választék.
Külföldi,általában olasz.
Jön még rá költség 100-120 rugó.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_650_bandit-8388798

Szerintetek érdemes lehet utazni érte 200 km-ert? gyanusan olcsó a többihez képest
még jó hogy felénk mindenki legalább 600 assal kezdi de inkább 1000 felettivel mert az a tutkó ha 300 fölött tud megelőzni egy ekhósszekeret
Jaj ne legyetek már ennyire izéééék.
Nem hinném, ember nincs aki kifizeti annak a szopásnak az árát.