Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Letört a konzol miatt? Oldaldoboz tartó, vagy lábtartó hosszabbító konzolra gondolsz?
Az enyém is le tőrt a konzol miatt.
Alumínium öntvény, a szaki adott hozzá sziliciumot és mangánt.
Kapott még RAL- pór festést is, 6-éve tapossa a Nejem és még bírja.
leütöd kalapáccsal amit ragasztottál a másikat is levágod szépen síkba köszörülöd és egy kis darab U profilt csavarozol oda egy M8 as csavarral, az U profil belső mérete megegyezik azzal ami fogta a lábtartót , persze hajtani is lehet laposvasból valami vastagabból
Hegesztés az randa lesz,és nem tuti,nekem reccsent meg hegesztett váltókar a 10. váltás után.
Plusz belül úgy ki kell csiszolni a vaqrratot hogy nem marad semmi belőle.
ha más nem kireszelik neki egy vaskockából a derék tmk-sok mint mi anno a kalapácsfejet a suliban
Köszi!
Egyenlőre várok még egy új vagy használt megvételével, párom vasipari cégnél dolgozik, holnap rákérdez, megtudják-e hegeszteni.
Itthon nemigen találtam a neten, ebay rendelésben meg nem vagyok otthon.
rosszat linkeltem............................... https://www.facebook.com/video...
bandit ...............

mi lenne veletek ? ha nem volna a padláson gigxer alkatrész ?

https://www.facebook.com/video...

https://www.facebook.com/media...
Mostanában a Samurai, Jimny, Vitara tulajok szerint az NGK nem olyan tuti...
Én Denso-t veszek a Jimny-be is.
pedig nem jó ................ a 750 bandit 12 mm es a 250 bandit 10 mm
Denso!
Ja nem

NGK:-):-):-)
ameik jólesik a denso minimálisan olcsóbb mind a kettő jó tavaly densóval mentem idén becuppantottam 4 ngk-t , sőőőt még kíínai is van ami jó
Champion-t.
Szóval? Rendelném, de melyiket?
Kösz Yoss... bíztam benned!
Isolator!
Sziasztok!

NGK vagy DENSO?
A 250-es Bandit témához annyit, hogy rettenetes nagy az Isten állatkertje. Minden öreg fórumos írja ne vedd meg csak szopsz vele vegyél inkább GS 500-t vagy mást de azért veszik. Nekem is van egy ilyen ismerősöm, neki is 250-es van nagyon büszke rá, hogyan szól 100-nál 15 ezres fordulatnál. Igen komoly gyerek, múltkor hív telefonon nincs e 4 gyertyám. Mondom van, a 750-es Banditból vettem ki, még nem dobtam ki a szemétbe.-Ki ne dobd, nekem nagyon jó lesz a 250-esbe. Mondom én nem lesz az jó- ne mondjam már jó az ha a menet passzol.Be is tette a motorba nagyon boldog. Hát ennyit erről! Tudom, hogy fiatal srácoknak kevés a pénzük, de nehezen érthető, hogy ennyire szeretnek szopni vagy még fiatalok és szeretik a kihívásokat és ahogy István írta ha rövid ideig működik az is földön túli öröm!
nekem elküldik postyán még blokkot is igaz fájdalmas utat kell érte bejárjak 15 km :D
Naná hogy az.........BP-Baja táv nem piskóta.
Ez csak teszt volt, nem comment :)
Én nem állítom, hogy ezek a kis gépek szarok lennének már eleve. Még azt sem, hogy mind szar, ami nálunk fut. De azt látni kell, hogy amik ide kerültek, azok már megjárták a hadak útját, japán belpiacos gépek, európában nem forgalmazták őket, így alkatrész nincs, vagy csillagászati áron, ezért a többség megpróbálja "okosba" mókolni, csak menjen és ez oda vezet, hogy előbb-utóbb mind kehes lesz és gazdaságilag nem éri meg javítani őket. Meg jönnek az ilyen arcok kétségbeesve keresik a megoldást, ami vagy nincs, vagy nagyon fájdalmas.
ezért tart az ország ott ahol tart mert mindenki kényelmes
.
Miféle lustaság?
Kint minden zöldebb.