Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van valakinek Givi A660-as plexije Banditon? Vélemények?
Vagy más plexi javaslat naked verzióra? (600-as k2)
Semennyire, fekszik a hengersor szinte. A bandihoz kepest
Gurultam többször egy jó kis húzós csapattal,volt az fjr-ek között ilyen automata is,kisajtolták belőlük ami bennük van,innen a látott tapasztalat......viszont uaitt jött velünk egy Ducati ST3-as,sztem az bitang jó egy szerkezet,az nagyon fordul,futó is van hozzá.
6 evig volt meg. Szerettem.
Jól tudod ,,de nem nagyon érezni a plussz súlyt.
Azon mennyire érezni a plusz súlyt a bandihoz képest?
Azt tudom,hogy kevésbé dönthető,hamarabb leér a lábtartója.
Anno 14-15 évesen szerettem volna egy ilyet 550-esben,volt egy a környékünkön,imádtam a hangját.
Fjr
erröl beszélsz kupecos


http://youtu.be/pjMihxlW90I
Nekem az valahogy sótlan....
Egyszerubb bedobni a kombiba egy halozsakot meg parnat es a cuccot oszt hajra.
Azért használnék pár napot egy ilyet,kb 2 éve még lehetett Pécsen bérelni,azóta megszűnt a lehetőség.
Paneuropean
Nekem egyforma balnak.
Tokmindegy,inkabb a halal es a kannibalok mint egy goldwing.
Sosem felejtem el, mikor alltal ki tolunk egy olajcsere utan, es egyesben gurulva elcsuktad a gazt a telo meg koppant ;-) azon csodalkozom, hogy egy szezonnal tovabb maradt nalad
Mit tudom én,terveznék erősebbre,az újabb kivitelen már fejlesztettek rajta,bár nekem az előző dizájn jobban bejön.
Na jó
Ekkora behemot bodehoz hogyaviharba ne lenne gyenge?
Még jó,hogy abba a plussz 2 mázsába belefér.
Jó ott a fék is,a futó a gyenge pont.
A goldwingen is jo az ules.
Olcsóbb komfortülést csináltatni....
Itt még tudtak ülést gyártani!
Tasi!
Azért ez ott van a szeren! Kéne

http://www.subito.it/moto-e-sc...
2 személlyel kell menni akkor az utas maszírozza a popód,ja célszerű más neműt vinni
Az egy tenyleg hosszu nap volt, reggel 6-kor talalkozunk Dunakeszin, 4-kor indultunk Zakopanebol haza (Popradon at, merre masfele). Vegig zergebaszo kis utakon. Ugy Poltar fele kezdett sotetedni, este 10 korul valtunk el Dunakeszin. Nekem onnan meg kb. 45 perc hazaig.
Volt velunk egy srac is, aki egy 1000-es CBR-rel nyomta le a napot, szerintem neki sem kellett altato a nap vegen.