Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, a fotó lemaradt....
Előbújtunk a téli rejtekhelyről! :)
Szia! Elérhetőség az adatlapomon, dobj egy emailt rá esetleg.
Van kedves barátom nem is egy aki akár lehet a kollégád is, de én mással keresem a kenyerem.
Bukógomba ügyben már írtam az illetékesnek, szerintem van neki a polcon, de ez nem gyengébbik nem vonala, ahol szín alapján hozzuk döntéseinket! Kemény elox van rajta, ami ezüst vagy fekete, vagy a kettő között valahol, de ha akarod utána olyan színre fújod amilyenre akarod.
Akkor nem vagyunk kollégák!
Bukógombát tudsz? Esetleg pirosat?
Tűzgyújtó!
Önkéntes tűzoltó vagy Pisti?
Lapkas. Sokat fogsz keresni vele:-)
Akkor szét se szedem. Volt már nálad japán belpiacos 250-es Bandit szerelésre?
Köszi!
vt nagyon sokan be se válalják ..... lapkás
Olcsó olajpumpa nekem is meg onnan?
Suzuki rodeo kecskemet
Bandit 250-nek milyen rendszerű a szelephézag állíthatósága? Lapkás vagy állítható? Ez a változó szelepvezérlésű japán belpiacos motor.
Köszönöm!
Az is kellene
Bukógomba kell arra!
Szia!
Tudsz még végsúlyt olcsón?
A gyertya sort ismét átcseréltem,semmi.Garanciában vissza viszem,szerintem igy korrekt.
Tiszteletem!
Nem tud valaki véletlenül 2005-ös nagy Banditra fekete bukócsövet?
Gondoltam maz előbb,hogy gurulok egy karikát,akksi be a csepptöltőröl,teker,billegnek a mutatók ide oda,lemerül,autóról megbikáz,az első főtengelyfordulatnál jár a motor mint a doxa.
Szóval az utolsó indításkor vmikor januárban a benzinkúton már észrevettem,hogy furán indult el,akkor is kalimpáltak a műszerek,meg folyamatosan világított a csepptöltő,kedvelt Unibatt akkum amit még 2008 tavaszán vásároltam,megadta magát.......de legalább jó benzinszagú lettem a garázsban.

Pozitívum,hogy legalább itthon adta meg magát....
Bizonyára így van ahogy mondod Levi...(((, de érdekes módon azon kevesek egyike vagy aki néha szembe jön "velünk".)))

Zöldi örül a beállított motorjának, messze nem érdekeli már a rajta kifakadt konfliktus.
Üldözési maniatok van nektek komolyan mondom.

Nem Tasihoz szolt a kerdes, nem tudtam az elozmenyeket, Zoldi leirta. Erdekes o nem vette a szivere. Lehet ti ketten Tasival egy autoban ultok az autopalyaval szemben.
Ha már elöte szarozot
.ezt csináld új gyertya sor .ha nem javul kábelek.pipák ki mérése trafó kimerése. Ha a hiba nincs meg..... Lehet egy szarul záró szelep
..lehet nyomás vesztés.... Kopot bütyök
De valoszinü hogy a karbiban lesz a hiba....egy hengered traktorozik és ezt halod ...dugulás a pilot rendszerben
Esetleg rakd vissza a régi gyertyasort egy kísérlet erejéig.
Nagyon jol beszelsz..........ma már mindenki szerel és nagyon tudnak