Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fogalmam sincs, de szerinten nem jó ötlet hosszútávon sportlégszűrővel csapatni
Sziasztok Banditák!

18000-es szerviznél tettünk a 1250 K9 Banditomba egy sportlégszűrőt. Azt tapasztaltam, hogy 6.-ban 100-nál úgy kezd gyorsulni mintha, majdnem mintha 5.-ben lenne. Nem igazán gondoltam volna, hogy ennyit dob a menetdinamikáján! Szerintetek ez csak valami mentális tuning, vagy más is tapasztalta, aki ilyet használ!
Adás-vétel/csere-bere topic 39950 h.sz. vadi új banner, téves megrendelés miatt eladó.
Szekrénysöprés szökevények:
Két dab 1200-es bandit fékkapcsoló, új, u.gy.: 1500/db
1 db 1200-es bandit kuplungkapcsoló, új, u.gy.: 1500

Egyben 4000 :)
az YTX a yuasa típusjelzése általában az egyéb gyártók is feltüntetik de nem minden esetben szóval ugyanaz , a varta exide bosch elég jó minőség nem lesz velük elméletileg gond és tartanak is a yuasa általában jobb valamivel
En 7 ev utan szedtem ki a gyarit, ami most 9 ev utan is vidaman muzsikal haverom xj-jeben. Ujra yuasat vettem, hosszu tavra szamolok vele.
ytx12bs kell Neked is
Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék. Megdöglött a gyári akkum (GSF1200S K6). A benne lévő FT12A-BS. Ilyen típusjelzéssel nem nagyon találok, mindenhol YTX12-BS jön ki. Gondolom ugyanaz, de ma még lemérem a pontos méreteket.
Rider, Varta, Landport, Exide, Motobatt, Bosch típusok jönnek a keresőből, közel azonos áron (~11-13eFt), A Yuasa lényegesen drágább.
Megéri a Yuasa?
Ha nem akkor a többi típus közül melyikkel van tapasztalatotok?
Illetve esetleg jóáron tudtok valahol Pesten, vagy közelében? Zöldi?

Köszönöm.
Üdv Banditák!

ELADÓ BAGSTER fekete tankbőr K1-K5 Banditokra.
Fix áron: 20.000.-
Kérésre képeket küldök, Bp-en megtekinthető.
+36202554672
A Viasat explorer-en most láttam egy full jó XJ-t bezúzni Apró pici darabokban potyogott át a túlvilágra
a 650 es endúrómér vajon kapnék kettőt ? kicsit messze van tőlem az a baj ...
de csak nyugodtan nem kapkodva
Zöldinek pont jó lenne,mehetne Lepencézni!
nagy hang volt de a sebesség elég visszafogott .... motorral kicsit jobb lett volna
A Vara meglepoen sima jarasu, nem raz, kb. mint egy villanymotor (persze, nem szabad nagyon leengedni a fordulatot).
Nem KTM.
te nemtom nem szoktam tuningdácsia találkozókra járni habár itt nem messze volt egy, az egyik kawás gyerek oda ment mi meg szerpentinezni ezen rugóztunk vagy fél évet hogy ez kell a nagy motorosoknak párszáz ejuróér van 1.8 as volvó 440 vagy 460 mint az enyém rönyó motor lehet belecuppanna .... ja ugyanezek vannak 1.7 turbóbenzin 120 lóval
Ja, es 100 ezren keresztul max olaj meg szurocserek! Es max 5 eves lehet.
Csak azt hasznalom 3 eve. A Daciamba is vettem, nite breaker plus vagy mi a devla.
btw, 1.4 loganra nincs meg arrafele turbo, kompresszor, vagy 1.8as hengerszett?
Ilyennel teli a piac.....
Ne bíztasd,kisgyereket lefújja a szél!
megy egy izmossal,hogy megtudd mennyire élettelen
persze a plusz 1000 százalákos fényerejű amivel a bagzó vakondokat is látod 20 kilóméterről ? azt ? mert akármien szirszar van 200 forintért is