Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ducato maxi 2,8 jtd.
Autoban nagyon igenytelen vagyok. A kovetkezotol csak annyit varok, legyen nagyon tagas, magas, egy terben legyek a csomagjaimmal, es suttogos csendben vigye hegyen volgyon a 160at.
Nya akkor már közeledünk.

Ez a multistrad hasonló nekem.

Bejön simán.
Es okadek
Zsenialis.
Vazze, itthon kettot adnak ennyiert.
Mit szólsz a 1 gen multipa-hoz?
Teged en is :-)
A küzdelem.....van akinek ez bejön van akinek nem......nekem volt mindkettő és mikor elbuktam a legjobb gépemet (béka) és abból kellett főzni ami maradt akkor amint lehetőségem lett rá újra a küzdőgépet választottam.....jó volt a béka simasága, ereje és minden más benne, de azért mégis.....
Pedig szerintem dögös.
Simán elképzelem magam rajta.
Jeeeezus ereje. Ez olyan lehet, mint az 1.gen BMW x3. Biztos tuti, dehat elkokadom magam ha ranezek
pont mint egy robogó
Lidlibe szokott leni 2000-ért 5x3-as ponyva.
csakis abból jönne ki kettő viszonylag jó állapotú .... na de hova tenném ? most is lötyög a műhelybe meg előtte 2 krossz 1 atv 2 nagytestű robesz egy kissebb meg 2 nagymotor a banditon kívül .... na meg a DR-en meg a SR2 kívül ... ami a kertbe lötyög nem beszélek lassan több van mint tulipán
Gixxert is csak olajost szabas.A többi isten ellen való vétek.
és utána veszek 2 gixxert belőle ? egyet hétköznapra egyet hétvégére ? túl erős lenne az nekem meg úgy nem tudnám a sportmocikások vérét szívni hogy a bütyök naked lehagy
Rádobsz az elképzelt árára +50-et és engedj 40-et.
Mi adja a jellegét/életét? A folytonos rezonálás? Egyenletlen járás? Ahogy érzed, kinek a pap, kinek a paplak, de nekem nagyon jó ez sima, nem rángatós, szép lapos nyomatékgörbe
szó se lehet róla ! most vettem bele egy 4000 forintos osram H4-est , ráadásul a benzinbe 25ml kék spuri van ... félek ezt nem fizetné ki a vásárló
Egyértelmű.Az újakba már nincs anyag.
most akkor adjam el a 16 éves nem dohányzó női tulajtól vett garázsban tartott hülyére extrázott banditomat ? nebazd
Tudom..............de 20 évnél fiatalabb az már eretnekség.
élőben jobban néz ki
Ven majom

Ez új.