Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak mert perverz vagyok és mert billen oldalra minden gázadásra
aminek pont semmi értelme nincs, az okosok is megírták
ovis ..........
Nekem még mindig ez jön be legjobban.
Mikor mondtam en olyat hogy az a fasza ami nekem van? Kevered itt a dolgokat de ezen nem lepodom meg. Majd veszek egy 1100es olajkalyhat aztan megpuszilhatod a veget
hogy mindig az aleg faszább ami neked van .. ezt már tudjuk ... most meséld..... milyen az ugrálo kecske 6 ba 2000 fordulatról hogy huz
Jellegtelen elettelen sor4...
fasza duGati !
Ízlések és pofonok
Biztos tapasztalatbol beszel.
És ezért járnak szabadulásuk után sor4-el mert utána már a záróizmokat megviselné a V2 emberhez méltó rezonanciája.....
"Megszokhato a v2."

Nyilván. A börtönviseltek szerint az análszex is az.

Úgy tűnhet,de nem.
és milyen igaza van ...... 3 hengeres víz foralot használ
Te bizonytalan vagy, nem tudod eldönteni, hogy 2 vs 4.
ez egy csodálatos be szolás volt .. és milyen igaz
Mindenki téved............én tudom a tutit.
Nemnem..v2-vel a csopperek meg krúzerek járnak többnyire. Azok meg csupán motorozásra alkalmatlanok
Majdnem, a sor4 uniszex, de az ember V2-vel jár.
A lefulladást SV-nél alapjárat emeléssel ( 1300-1400) ki lehet küszöbölni, gondolom a többinél is beválna.
Kérdés, hogy meg akarjuk-e szokni? Merthogy a motor az sornégy. Mint az köztudott
És a frenetikus motorféket nem is említetted..............tuti hátsófék kímélő riszálógép.

Nekem speciel mindegyik követelmény megy.
Lassan se rángat lehet tépni,nem fullad le..............csak hát csattogóslepke.
Meg fiatalka 6 éves.
Megszokhato a v2.
S4/600-rol atulve V2-re furcsa, hogy miert nem porog ugy, visszafele meg csodalkozol, miert olyan erotlen az s4/600.
Ami mai napig furcsa es nagyon kell figyelni az a lefulladasi hajlam, alacsony fordulaton minden elojel nelkul egyet poffen es megall, mint a szog. Onnan a Vara legyoz a sulyaval es a magas sulypontjaval, le kell engedni bukocsore majd otthon lefesteni a csovet. :-)
Szamomra az eddig probalt motorok kozul a legkenyelmesebb, siman tudok vele motorozni 12-14 orat es ami szamomra a legfontosabb, jo vele lassan menni (szeretek kirandulosban, nezelodosben motorozni kis videki utakon).