Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

más filozofia a vfr .......... abbanaz időben született amikor minél nagyobb fordulat volt a cél ............. ezzért érezni azt hogy csak fordulaton indul meg ....

aztán van ott is meg oldás rendesen a vázba bele vezetik a vízet vf -en
"Mi nem tetszik az 1200-es mociján"

Az erőforrásról a világon semmi információm, de közös ismerősünk csak odaadja egyszer. Az a motor simán csak ronda, nekem.
A VFR-ből én csak a 800Fi-vel nem mentem, rc36-tal igen, meg a Vtec-ből többel is. Amúgy- a kapagép karakterisztikát leszámítva- a legjobb a utcai sportos gép amivel mentem, ergonómia, dual fék, motorhang, futómű. Még megkockázatatom, leáttételezve tán mutatna valamit a blokk, pl 90-ről nem kéne kettőt visszakapcsolni előzéshez, 1 személlyel.
(viszonyításként a szottyos 70 lovas 750-es kawámmal nem kellett.)
szakmailag a v motort a honda pedig tökélyre felylesztete .... valojában nagyon jó mindentekintetbe nekem volt még a régi 750 -es a láncos ......nagyon lehet rajtuk a szerelést gyakorolni , hiába hiresen megbizhatoak .. ja és persze kell hozzá egy 5 éves gyerek is akinek mindenhez oda fér a keze
Ez kemény pedig óriási rajongótábora van a VFR-eknek,tehát rengeteg embernek tetszik,dehát izlések és... nekem volt még Vtec vezérlés előtti nagyon jó volt,nagyon tetszett is,sokkal jobban mint pl a 750-es gizi vagy mint az YZF750.Az 1200X-nek is tetszik a motorja,az F még jobb lehet,-gondolom F-el nem mentem.Mi nem tetszik az 1200-es mociján?
Nem a duki miatt
Most azonnal menjél szájat mosni
Semmifele v motort nem szeretnek birtokolni Ducatin kivul. Azt is kizarolag a kinezete meg a hangja miatt. A vfr750-800 ekesen bizonyitotta szamomra hogy egy4 hengeres blokkot is el lehet cseszni azzal, ha V alakba rendezed.
Végre bevallottad
v4? VFR1200x?
Ez se normális,sosem értettem mire jó direkt nem olyan motorral menni,mint ami nem oda való. Én nem írigylem.
jó hát az Oroszoknak semmi sem lehetetlen
Egy jo sornegy blokkal meg ra is mennek egy varara.
na ez az kéne növesszek lehetőleg több árnyalatban
Csak a székely bajusz
трейлер МОСКВА-МАГАДАН на CBR1100xx SuperBlackBird: http://youtu.be/FIvETM4VMjo
én csak szerelek .. nem tudok motorozni

https://www.facebook.com/video...
műmotor, műbráner , műtrágya .... már a szar se a régi !
Semmi rossz szándék nem volt bennem
Bocs magamra gondoltam:"ennyi idős korban"
Sok papír műanyagmotoros van itt is ...
Szépen kérlek ne sorolj az öregek közé
Ti szerelmesek vagytok egymásba én kiszálltam,ennyi idős korban már nem változik az ember,maradok a nőknél
míg nincs süti nincs béke
Tényeket nethuszár