Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Hock sem "E"-s ugye?
Okéköszi.
jah, igaz, a remus-al kevertem, nem E-s
A raptor E-s. Én nem látom a honlapon, hogy az lenne.
Látom a kipufogókról írogatok én nem vagyok márka specifikus inkább a minőséget és a hangot meg elsősorban a precizitást vetem előnybe, egy kipufogó készítő barátom csinálta a banditára és nagyon meg vagyok vele elégedve mind hangra mind minőségre, felszerelve 50000 forintba került ami a márkás dobokhoz képest baráti. Itt megnézheted a dobokat és az elérhetőséget.Hock Kipufogó
20-25 euro, de előfordul 18 körül is, a németekből a szállítási költség, az auspulageres honlapo jó, nézegettem anno én is, e bayen talatam rá...
Én a lousban néztem ott 62000 forintnyi euró, ha most hétvégén megrendeltem volna, akkor ingyen kihozzák. Amugy kb 20 euróért hozzák ki.
Én szoktam járkálni Bécsben, akkor nem kell szállításért fizetni.

Vagy :http://www.auspufflager.de
Itt 255 Euro ez olcsóbb mint a loius, de innen nem rendeltem még, nem tudom mennyiért hozzák ki.

Vagy a Hurric Rac1 a motorparts.hu-n 72 ezer pénz itthon.
engem igen, de eddíg jó volt....
Szia Ironed!
Az enyém kezdetektől így működik de abszolút nem zavar!
Csá!
annal óvatosabb vagyok...meg messze is van szar az idő... oldalra most mondjuk jobban kellene vmi, bár ha azt nézem egy évben hazsnalnam 2x...
Hajrá Ironed, vedd meg!
De azért hívd fel, mert lehet, hogy már rég nincs is meg, és csak feleslegesen koptatjuk a billencset.
hát, még egy kicsit dumálunk és rábeszélsz...a tiéd is tetszik, és jó áron van...
Semmi nincs neki...............
Tényleg .A biker-world-ban 70 a Hurric,ez már az elfogadtható határt súrolja,kössz.
Ja mondjuk igaz, szegény Banditnak alig van hangja
Az előző is ennyibe volt, + egy 10-es a világítás.

Ha nem tudod a Kappát eladni, akkor még mindig eladhatod a Maxiát később, akár többért is.
ez nem igaz, még tompítóval is sokkal jobban szól a gyári villanymotor hangnál...biztos vagyok benne (szinte mindegyik dob)
e-bay, louis illetve biker-world.hu 70 körül vannak sztem...
ah az jo v46-ért jó ár, a kappát eladni....lutri....át is festettem ugye...ehhh
Ha benne van a dbkiller, egyik streetlegal kipunak se sokkal jobb a hangja, mint a gyárinak, anélkül neg ugyanúgy megrakhat a rendőr.
Valaki nem tudja hol lehet legolcsóbban venni vmi HIVATALOS E betűs kidörrentőt Banditra?
Hello Pepecsek.
Hol láttál 60 körül E betűs Hurric Kiput?Nekem is kéne vmi jobb hang,de nem merek "E" nélkülit venni,pedig Handó Peti itt van tőlem nem messze.....
Ezt megveszed, és a Kappát eladod, hmm?
Most úgy néz ki, hogy ismét V46 lesz, új, 40-ért.
nekem kellene, kár h már van a kappa, eredetileg ilyet akartam :-)
Hát nem tudom, látni kéne élőben, hogy mennyire van lelakva. Pont ma jártam arra, de már itthon láttam meg, amit írtál a csevegőben.
Szerintem az már túl nagy, hogy állandóan fent legyen a mocin vitorlaként.