Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

redneF!

Én erre problémára vettem egy fejhallgatót. Nem a fülbedugósat, hanem a rendes "alien" típusút külső zajszigeteléssel stb. Olyan mintha koncertet adnál, és senkit se zavarsz. Mondjuk szerencsére az én szomszédaim nem mindig vannak itthon, meg van egy melléképület amit megszállhattam, így néha elszabadul itthon a hangerő, de nem bánja senki (főleg én nem ). Amúgy csak ajánlani tudom a bandázást, bár nekem a legjobban az tetszett, amikor afféle levezetésként jammelgettünk. Olyankor születnek a legjobb dolgok
nem. kertes haz. de ha ugy jatszanek ahogy kedvem tartana, marmint a hangerot illetoen, akkor a szomszedok is megbolondulnanak. kell egy kicsi marshall kombo, mert az kicsi is es jo is :)
fokozat -elírtam....
Passz, a vízhőfokhoz nem tudok hozzászólni. Viszont GIPRO-t mindenképpen szeretnék, állítólag van olyan hely ahol be is szerelik azonnal. Engem is zavar a fozotjelzés gyári hiánya, sokszor akarok neki hetet rakni... :D :D :D
Rockot, sajnos tényleg nem lehet halkan gyakorolni szükséges hozzá a dinamika, és másnak ez igen zavaró lehet.
Remélem nem lakótelepen laksz!
Szevasz.

A fokozatkijelzőt már megoldottam (GIPRO) , de szeretném megoldani a vízhőfok kijelzést is . Louis katalógusba van egy analóg műszer ( 60 EURO ) de nem tudom hogy a motoron lévő gomba jó hozzá vagy nem
ritmus is solo is, de a szolo az nem nagyon megy.
nem tudom mit ertunk zuzos metal alatt. ha a metallica az, akkor az johet.
egyebkent satrianit hallgatok, meg eric johnsont, es neha steve vai-t. de ha rock, akkor johet minden.
a gitarom egy olcso vorson gitar. nem nagy szam, de jol zuz . a gyakorlassal meg az a bajom, hogy vettem egy 70 wattos fender kombot, amivel egyszeruen nem lehet halkan szobaban gyakorolni, mert ahogy tekered a volument, az elejen halk es nincs dinamikaja, aztan hirtelen nagyon hangos lessz. fulhallgato kimenet meg nincs rajta sajnos. amugy nagyon szepen szol, de lehet becserelem valami kisebb kombora, amivel tudok itthon gyakorolni. vagy esetleg, mivel tervezem effekt pedalok vasarlasat, talan azokkal ki tudom kuszobolni ezt a kellemetlen hibat.
Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás!
Egyébként, bassz, ritmus, solo, ...?
Gibson, Jackson, ...?
Zúzós metál? Mit szeretsz?
sajna nem, csak hobby. de mindig tervezem hogy alapitani kellene egy egyuttest. persze csak valami kezdo szintut, mert nem vagyok profi, egyenlore
Akkor mesélj a gitárról!
Csak nem zúzol valahol?
Vagy csak hobby?
a hianyossagom potoltam
Bandi fokozatjelzőt lehet kapni 19e-ért, üsd be a google keresőbe: Gipro. A vízhőfokhoz nem tudok hozzászólni, arról azt ovastam, hogy elegendő a hűtés, ha ennyire bízik benne a Japán. Amúgy csak nagy melegben hallom menni a ventillátort néha......
Szevasztok.

Szeretnék kérdezni egy dolgot. 1250 SA tulaj vagyok. A motor nagyon jó,de két apróság szerintem még elfért volna rajta. Az egyik a fokozatkijelző , a másik pedig egy vízhőfok mérő. Amikor a piros lámpa világít akkor már régen rossz. A kérdésem az lenne , lehet-e orvosolni a hőmérő hiányát ?
Zöldi!
Próbálom ,probálom,de valszeg csak darabokban férne el a kettő benne.Extrém nagy ez a Shoei kívülről, ő a bűnös,mellette a másik sisak eltörpül,elég röhejesen néznek ki egymás mellett.
De, mintha neked GSX 750F-ed lenne.
Teljesen normális.
A nyitott kipuff miatt van. Sajnos a 600 és a 650-es Banditán nem lehet tökéletesen hozzászinkronizálni a kipuffhoz, mert a gyújtástérképét nem lehet 1000 fordulatonként kalibrálni.
Ezért, ha most visszavesznek a benyából, hogy ne legyenkormos, akkor lomhább lesz a kigyordítás, és a felsőbb tartományoknál meg kevés lesz a benya.
Egyébként már elég régóta jársz ide, igazán kitölthetnéd az adatlapod, a képekről nem is beszélve!
sziasztok!

lehet butasagot kerdezek, de nem gond ha kormos a kipufogovegem? en ugy emlekszem regebben nem volt az, de most nagyon. es a kipufogom is durrog kicsit motorfeknel. lehet sokat kap?

udv.
Új z6: 60 ezer
elfekvő z6: 45 ezer.
Nekem jó az utóbbi is, de a használt még mindig jobban megéri.
De akkor két dologról beszélünk....
- A használt gumi, és hogy az mennyire öreg: erre azt mondom én is hogy az akinek nincs pénze ÚJRA az ne válogasson, vagy tegye azt mértékletesen.
-De ha már rengeteg pénzt fizetek egy ÚJ gumiért, az legyen új , frissen nyomott és nem elfekvő készlet...
...ennyi...
A jelenlegi hátsóm 2002-es Most néztem meg. A peremét én avattam fel, mert 4 centis "új" rész volt a szélén.
Gumis barátom annyit mondott a múltkor: Azt kéne agyonütni, aki megmondta, mi az a DOT szám. Azok akik addig válogatás nélkül, maximális megelégedettséggel nyűtték a használt gumikat, most fél óráig túrkálnak, hogy melyik a fiatal
Kapp44L= moto detail 44L, kappa fdobozban adják.
Itthon kicsit hülyén váltják az eurót, ilyen tételért érdemes kimenni. Ott a tartó is 25 rongy. Előtte kb 1 héttel csörögj rájuk, hogy legyen raktáron.
Norbu, próblkozz még, egyik haver most vett olyat, és belemegy neki a két felnyitós airoh.
Én a 44l-es Moto Detailba nem tudok két sisakot betenni,sehogy nem fér be [O05 .igaz az egyik felnyitható és xxl-es.......Shoei.
Igen. Akcióban vettem a bázismotoron keresztül. Most a 44-es van assz'em akcióban. A 42-es Shad gyártmány (csak egy sima ragasztott matrica van a Shad emblémán) a 44-es meg ha jól tudom Kappa, de majd kijavítanak, ha nem.