Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kétféle Brigéciol létezik.
A régi "Brigéciol D3", és az új pedig "Brigéciol 2000" néven fut. A régi nem környezetkímélő, de hatékony, az új pedig környezetkímélő, de koszt is kíméletesen a helyén hagyja.
Na most akkor döntse el mindenki, hogy melyiket használja.
Mivel a Brigéciol kb 97%-a petróleum, a többi oldószer, ezért tényleg sokkal környezetbarátabb belemosni a csatornába!
Koszi, szerintem ez lesz. S tenyleg kornyezetkimelobb a gazolajnal (mar ha ilyent lehet mondani)
Azért a gázolaj (szerintem) nem annyira hatásos!,de jobb híján.Viszont a környezet védelem szempontjából nem mindegy,hogy mit mosunk a csatornába,vagy a kertünkbe. Nem vagyok egy tudatos körny.védő de oda figyelek,főleg ha semmibe nem kerül,csak egy kis odafigyelésbe. Üdv. Szabi
A gázolaj sem rossz, és leírni is könnyebb!
Szerintem "brigéciol",(ha jól írom,már biztos elkentem egy hektót de soha nem olvastam el pontosan a nevét).Mindíg ezt használom,szerintem jó,lehet ecsetelni,vagy fújni,kinek mire futja.Vársz vele 5-10 percet és ha van lehetőséged forró vizzel levereted a problemás területet,persze a hideg víz is jó de hatásosabb a meleg. Garantáltan tisztít és valamennyire környezet barát is.Üdv: Szabi
Nagyon dzsuvas, olajos, zsiros reszekt (pl. hatso lengokar, felni) mivel erdemes tisztitani?
Ugyanaz az ülés van mind a két mocin.A mocit eladtam az ülés maradt.
e-hee. Köszönöm! :)

Norbu:
Szép munka az az ülés. A két banditon ugyanaz az ülés van, vagy mindkettőt átalakíttattad?
Mint a rossz pénzt.
Szia Csomy. Légy üdvözölve itt.
Zöldi.
Ezt tényleg mondták már többen.Érdekes,hogy az újabb a kényelmetlenebb...
Háát én nem nagyon értek hozzá,de:kicsit szélesítette vastagította,puhította,meg 1 kicsit változtatott a szögén,de ezt csak jobban a hátsón,1 kicsit látszik a képen,az adatlapomon.
Hello Mindenkinek!
Itt új vagyok, a bandit.hu forumon már ismernek.

Norbu!
Leglább a receptet mondd el! Hátha másnak is van kárpitos ismerőse.
Koszi!
Akkó marad a Begszter , vagy a megszokas...
Hali . Az összes Suzuki kereskedésben kapsz,ha jól emlékszem 1500 pénz / db. Üdv: Szabi
Nekem 1.2 van, a Tiétek állítólag sokkal kényelmetlenebb.
Halihó!

Nincs valakinek egy eladó fehér...átlátszó indexbúrája? elvittem egy madárnak látszó alacsonyan repülő ojjektumot és összetört...
sajnos a madárnak leves...amúgy más baj nem lett....mondjuk jól megijedtem
Maszek gyártmány Kárpitos haverom csinálta,de nem szivesen vállal másikat.
Norbu: mi a titka az uj ulesednek? Hazi gyartmany, vagy lehet valahol csinaltatni?
200 felett, körül vmivel..de féluton egy enyhe holtpont van...
220km gyári üléssel nem rossz ,gratula Nekem a 120km átlag,lassú úton már hamarabb fészkelődtem régebben....