Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikuni! Gratulálok! Szép moci.
Tökéletes az illeszkedés.
volt ilyen sztori?

amúgy Blue esetében hamar fogunk beszélni tartós tesztről, úgyhogy meglátjuk
Még valami, néztem ezt a dobozt a metróban még régebben. Elhiszem, hogy funkcionál, de a zárszerkezete már újan s nagyon nehezen mozgott, és egyáltalán nem tűnt egy átgondolt konstrukciónak. A másik, hogy vajon miért van az, hogy az ilyen dobozzal szerelt robogók 1/3-ának már a zárgomb sincs benne, és gumipókkal van rögzítve.
Oké, akkor kérdezd meg kutyát, hogy mit csinált, mikor leszakadt neki.
Hi rider25!

Láttam a fényképeid között a képet amin van oldalidom a gépen....az az idom 4-3 csavarral van feltéve? Jól illeszkedik a fejidomhoz? Nincs rés vagy ilyesmi? Esetleg ha csinálnál róla egy-két közlit megköszönném...
Nagyon bejön nekem is...valszeg így kérem majd az enyémet...

Köszi
Köszi Rider25 Neked is!
240 km lett hazáig az út, ami nem túl sok, csak BP.-en becumiztuk a Könyves Kálmán krt.-at. 10 km-t közel 2 óra alatt tettünk meg. Én tudtam volna menni, de nem akartam a kocsival egyedülhagyni a feleségem, mert még nem vezetett egyedül Pesten és nem tudta az utat. Nameg ez a bejáratás...
Úgyhogy jó sok időt motoroztam hazáig. Itthon még kerülök egy 500-ast és mehetek vissza szervízbe.
Üdv.: Tibi
A Louisban is akciós, ott csak 60 euro.
Köszi Zöldi!
Úgy érzem, hogy ennek a gépnek valamivel jobb a szélvédelme mint a másiknak volt.
Az 1200-assal próbálkoztam túraplexivel, ami nekem sokat javított a szélvédelmen, a feleségemnek hátúl viszont nagyon rossz lett. Alúlról kavarodott neki a sisakba a szél, nem volt élvezhető az utazás tőle. Ráadásul neki igen érzékeny az arca a huzatra. Elől viszont még 220-al is egyenesen lehetett ülni rajta.
Üdv.: Tibi
Szeptemberi akció az AdaMotonál
http://adamoto.hu/shop_artdet....

44L-es
doboz most 26 100 helyett 19 500.
Igaz, hogy két M-es (58cm) buksi nem fért bele (az egyik felnyitható volt).
Talán ha zárt lett volna mindkettő.
Nem győzőm hangoztatni:-)))))

gAGYI DOBOZ
A'LA metroBÚÚÚÚ
KEMÉNY 5000FT/DB
MEGPAKOLVA TÖKIG (KB 10-12KG)
ÉS VIGAN JÖN A MOCIVAL AKÁR 200-AL IS.......


ENNYI............
Gratulálok az új, gyönyörű, és naggyonjóó motorodhoz!
(ismerős a hely a fotón)

Ezek szerint lábon vitted haza. Jó "kis" túra elsőre.
egy erdekes kerdesem lenne: a 750-es banditomba be lehet rakni az 1200-es blokkjat?
Hmm. nem akarom bomlasztani a becsületes tudatot, de a Suzuki dobozok jól viselkedtek darabonként 12kilo cuccal, rövid távon 190nél is..
Persze! Szigorúan pálya körülmények között. Autó-pálya...
Ez azért erős túlzás, az én dobozaim 100-ra és 5kg-ra voltak hitelesítve, de nem panaszkodtak 10kg/150-es autópályatempótol sem.
Még lassabban is lehet
Egy nagy bandittal hogy lehet 120-al menni?
A túra dobozokkal kapcsolatban csak annyit hogy az előírt sujmenyiséget pakoljuk bele és tartsuk be a megengedett sebességhatárt ami a Givi dobozoknál 120-as tempó.
Ha elég, hogy ugyanezt a 88L-t kapot moto-detail matricával, de ugyanezt a kappa dobozt, akkor elég 38ezret
kiadnod egy párra. Nézd meg a louis-t, ott van. 60euró/ doboz
Ez nem minden típusra igaz.
Ha jól számolom ez 80.600Ft és 70l.

Kicsit túrtam a neten
http://borrow-our-braine.addel...
Ez 67.000Ft és 88l.
igen, őgy tudom, ezért is adtak egy "Z" jelőlést...gixer szín
Én sem értem, mégis sikerült valahogy.
Hali Ironed ! A motorod fényezése csak limitált szériában volt? Mert nagyon ritka és szerintem über kurva szép! Az új vizesben már nem is létezik ez a szín? Üdv: Szabi
hihetetlen..... nem is értem, hogy fenébe lehet elhagyni...