Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, igen, nem kell hozzá másik topcase tartó
Itt van, kukkantsd meg: S tartó
akkor külön v35-re kell egy givi oldaltartó? gondolom a fenlévő topcase tartót viszont nem befolyásolja...az maradhat ami van...remélem...
CSomy, figyeled a majrévasat a képen?
Mielőtt veszel az ebayen, figyeljél rá, hogy ezek nem kompatibilisek a hagyományos monokey givi/kappa doboztartókkal. Ha megnézed hátulról, a tartó egy S alakot ír le, így a doboz alja "bekanyarodik" az idom alá. Okos megoldás, Csomyén néztem, hogy alig szélesebbek a doboozok a kormánynál, városban is simán használhatóak.
A Suzuki által forgalmazott.
Gratula! Látom, az idom neked is csak dísznek van
Végre eljött a nagynap!
Elhozhattam és kipróbálhattam!
Piszkosmocskosjógép.
Ha jól tévedek, akkor V35. Ugyanaz mint a gyári. Nekem is ilyenem van.
A Tulajhoz viszont kérdésem lenne, hogy milyen a túraplexi? A gyári suzuki, vagy utángyártott-e, és hogy megérte-e, van-e egyáltalán tapasztalat nélküle.
Filózom rajta, hogy szeretnék-e egyet. 185 magas vagyok, most valahol a mellem közepén vágja el a szelet a gyári plexi. Félek, hogy rángatná a fejem, ha a túra lenne rajta. Ugyanakkor jó lenne egy kis szélvédelem is...
Szóval?
givi pontosan milyen típusú oldaldobozai ezek és hány literesek?
Sziasztok! Banditák

Teszek fel photót a gépsasról mivel hogy full extra állapotában van. Nézétek meg és ha kérdésetek van akkor szívesen válaszolok, eddigiekben nem volt gyakran lehetőségem mert nem volt otthon internet, de tegnap bekötögették. Sziasztok széles utat mindenkinek!
Ok, akkor hazaviszem 140 km-re, innen 15 km-ről!
Bajára "önként" "akarok" menni4 Van egy közeli ismerősöm aki nagyon rákattant a motorozásra, meg a társaságra. Te nem akarsz jönni?
Ne akkor maradjon nálad - igy tudom kit kell keresni.........


Bajára mész?
Mert ha nem akkor csaphatunk egyet jővő szombaton - ha az idő engedi........ha nem akkor meg megyek fóliás húsért:-)
Vasárnapig?
Akkor csak kolbászolok arra addig........de ha nem megyek akkor maradjon inkább nálad
Ok, mindden megoldásra nyitott vagyok! Akkor vigyem haza?
Milyen délen? Középen!
Gyere, mutatok neked rendes "hangot"! Vasárnapig tuti itt leszek.
EsSo Papa

a lényeg, hogy legyen nálad - ha nem gond!
Mert az igérni nem tudom hogy mikor megyek át a Dunán - de idén még tervezek egy Nyírjes-i fóliás húst:-)
És ugye ha nálad van akkor mikor ráérek - csak téged kell felhivnom.

VAGY
Add oda Darázsnak........vele is sűrűbben tudok találkozni
És már megint itt lent délen rontod a levegőt?
Mert akkor megyek:-)))
A kipudból ott maradt a mesternél egy gyűrű, Dzsoki elhozta a gyáridat. Én meg ma voltam feltetetni a cuccot, és elhoztam neked.
Ja, és esSO vagyok, csak más gépről.
ne legyél gonosz............


Én jobban tartok attól, hogy a gerince száll el
Hétvégén kint voltam a Mangrt-nál 2 choppival........
Érdekes volt láttni, hogy mikor Ők előttem nagyokat ugrálnak egy úthibán a nyeregbe, azon Én simán átmentem és csak a kormánynál éreztem hogy itt volt valami.......
Én meg wd40-et használok, mert nincs hol taknyolnom brigéciollal. 1 flakon kb 2 évig jó. Most van 4 flakonom 1L Pálinkáért bizniszeltem
Kíváncsi vagyok mennyit tolta és mennyit motorozott vele
egész pontosan mi is az?
Csak hogy fontossági sorrendbe tudjam állítani a dolgokat:-)
Blue!
Van nálam egy vaskarika - nem fából! -, ami a tiéd! Átveheted, haátkompozol a Dunán!