Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gábor a sportmotoron van egy givi maxia jó ár, jó doboz, nem érdekel?

Na, akkor keresgelek tovabb.
5-6000? Annyit nekem is fent volt a Givi, aztán egyszer csak huss. Pont mikor nem is volt benne semmi nehéz.
Csavart neki, az a tuti. Én szóltam.
ja a tíz pontos kérdés...ezek biztos nem....

a raptor igen, bódis, hurric, shark, ixil, laser, leo vince dettó...
Zsir, jolhangzik, en sem aldozok feleslegesen. De azert egy legyen egy jo hangja, azt elvarom. Es ezek megfelelnek az "E" szabvanynak?
Nyugodt szívvel mondom,hogy jó kipufogók.( nem reklám), még csak nem is találkoztam egyik gyártójával sem, pedig már két motoromon is volt. Az előzőt ( Bandit1,2) a gyártótól vettem de egy ismerősöm hozta el. A mostani motorom(sv1000) ,ehez adták. Több magyar gyártó álltal készített dob is van az imerőseim körében de senki nem panaszkodott. Tusz válogatni formában anyagban,színben. Ja és a Raptor dobok is nagyon szépek.Persze aki akar 100-e ft okat szánni egy dobra az tegye.Én inkább másra költöm.Üdv: Szabi
Ui: Most néztem meg a Raptort( itt van a motor lapon) nagyon színvonalasok.
Szoval akkor batran ajanlon a Martint ill. a Finstert? Csak mert ezek egesz jo arban vannak, neztem oket asszem a Motorradnal.
Az én motoromon is Martin dobok vannak.Lehet,hogy egy híresebb kipuf gyártó cég neve jobban cseng de semmiben nem marad alul egy pl. Martin, vagy Finster dob, sem kivitel,sem minőség,sem hang. A bódis dobok,megint külön téma,szerintem,mert annyi pénzt biztosan nem adnék egy olyan dobért,ami biztos nagyon jó de ilyen hülye nevü kipufogót soha nem tennék a motoromra.
Picit nagyobb lehet szerintem a végsebesség. Órám szerint 253
55 000 FT
Igen, eleg szemet dolog, hogy kvazi egy "E" betuert elkernek 2-3-szoros penzt.


Na azééé:-)
De az tény, hogy mint írtam a drága dobok DRÁGÁK - ÉS NÉMELYIK - nem mindegyik - brutálisabb is.
Szóval Én specc ezért nem értem hogy alapban minek az az E.....hiszen ugye lehet E jelzésü - és mégis a határszint fölött dolgozik.
Vagyis számomra ez ismét egy olyan dolog, hogy ki merte és tudta lefizetni az "E"-t kiadó hatóságot.
"régi" nagybandinál találkozott már vki azzal, hogy az üzemanyag-szintjelző 2 lámpája ég, de át kell rakni tartalékra...szóval elkezdett rosszul mutatni, ok?
Nem megyek 39-el a 40-es tablanal, de gondolom te is ertetted, mire gondolok. Ha kiadok x osszeget, akkor nem szeretnek ilyennel foglalkozni utana. (mas kerdes, hogy a te dobod csak ara csak x/3 volt )
youtube-on meg tudod hallgatni...mondjuk élőben biztos más
a 2 dolog más kategória, egyik sima szabálysértés másik sztem hamisítás esetleg egyedi azon.jel meghamisítása, mindenesetre a hiv. műbizonylattal és műszaki paraméterekkel rendelkező termék meghamisítása, (sztem amúgy ebben az esetben még jobb , ha nincs semmi jelölés rajta, sima nyitott mint a megtévesztő jelzések benne)
Itt utána tudsz nézni az idomoknak

http://www.motorparts.hu/index...
Szerintem igyázz ezzel a gravírral, ha egyszer egy osztrák rendőr a műbizonylatot s elkérné hozzá, akkor a nicked Blue#dolgozik-ról Blue#börtönben-re változhat.
Hurric dobja van valakinek? Én is szeretnék egy rendes hangú dobot a mocimra. Szivesen meghallgatnék egy ilyet. Ez 60 körül megvan, szép, nem bilincses a rögzítése (nekem nem tetszenek a dobokonazok a csunya bilincsek), E betűs. De jól lenne meghallgatni egyet!
Húszééé?!
Akkor ugye Te a 40-es táblánál 39-el mész...........

Legalitásra ott a gyári dob....
2 csavar leszed, ez lehúz, gyári felrak.......
Ha olyan helyre megyek, akkor Én is óvakodom a zsandároktól.

ELLENBEN

Épp a hétvégén félős voltam, mert ugye Ausztria, Olasz, Szlovén......
Azt a Vrsic-en jöttek az olasz bikerek......R1, CBR....stb.......
Na köztük Én voltam a leghalkabb.......és a kutya nem szólt nekik (pedig ugye rendőrők zárták le a hágót)

Tehát ez nem más mint a genyózás.......
ha a rend éber őre pedg genyózni akar - akkor ugyis fog
mennyiéééé?
Nagyon jó meglátás!
Nekem is egyből ez ugrott be amikor megláttam!
Talán azért van köztük más különbség is?!
Apropó!

Eladnám a képen látható K.István által tervezett és zseniálisan kivitelezett hűtővédőmet. Addíg volt fent a motoron amíg hazahoztam, extraként már fel volt rá szerelve úgy vettem a gépet. Nekem más terveim vannak úgyhogy le is szereltem róla.
Bővebb felvilágosítás az adatlapomon szereplő e-mailben, vagy telefonon a hetven317 nullakilenc-nullakilences telefonszámon tudok adni!

Üdv. mindenkinek: Tibi