Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, ez igy is megoldhato, csak kerdeztem, mert nekem azert fo a legalitas
Azé mondom:-)
De igy már láttom:-)
Színt cseréltél......

Ezüst - feketéből ------ Fekete Ezüstbe:-)
Belegraviroztassam?

Amugy ez a terv:-)
Ha ugyis a gyári számokat...stb nézik, akkor leirom egy papirra hogy mi van a gyári csővőn és télen belenyomatom ebbe is........
Cső Blue!

Jól emlékszel, az adatlapomon össze is tudod hasonlítani a különbséget. Egyszer láthattad is a régit. Az idén az ERW-en egy nap gurultunk Veletek.
Üdv.: Tibi
Köszi Führer!
Én is úgy látom, és a depressziónak is nyoma veszett hírtelen
Üdv.: Tibi
Naggyon popoec lett . Ennyi penzert ajandek, de ezen rajta van a szukseges 'E' jeloles?
Tartós teszt?
Október 5.-én lesz 1 éves a moci....és jelenleg benne van 16700km
A doboz eddig olyan 5-6000-ret volt fent..........


Talán mert hülye a tulaj?



Én ugye még tavasszal vettem........(vettetem)
Azóta az összes nagyobb guruláson fent voltak........az oldaldobozok TUTIRA, mert ugye a Lengyel rémtúrára is ezt vittem.....
Tökig pakolva, zötykölödve, száguldozva nálam SEMMMMMMMI problémája nincs.

És nincs pluszban csavarozva.....gumipókózva.....
Simán felcsattintopm és kész......



A GS-en LOUIS-os kis dobozok voltak...
Azzal annyi a gond, hogy a leszedő gomb - BELÜL van....vagyis ahoz hogy leszed, ki kell nyitnod a doboz..


A fényképalbumomba lehet csemegézni és igazságot keresni, hogy TÉNYLEG ott volt minden nagyobb turácskánál.
Te most mit is cseréltél?
Banditát volt nem?
jah, kicsit elszálltak....e bay és luis....hurric dobok 70 körül vannak, tojok a magyarra
Na itt a válasz, csak már későn vettem észre
Ebben mi az akció?
Biurom az ilyeneket:-) HŰŰŰŰ de nagy akció....azt megrendelik neked, csak lenyúlnak egy kis plusz pénzzel.
Amugy a Gs500 topicban épp ezzel volt a baj - mert nem volt.....azt volt....azt mégse......egy cimbinek meg bent volt a boltba a pénze vagy 2-3 hónapot.


http://www.louis.de/_3088e70c0...
(2x kattints...)

A louisban 60 euró (kb. 16000ft) /db
Ha valami jo aron van, engem mindenkeppen erdekel
Az a baj a magyar dobokkal szvsz, hogy nem sokkal olcsobb (pl. Bodist alaphangon 100-ert adtak volna a kisbanditra)
na...akkor kicsit...
Nagyon szépek ezek a kidörrentők,és az össz képen is javítanak,kimondottan dögös lest tőle a nagy vas. Az áruk viszont horror lehet. Én nem adnék 100-120 e ft-ot értük, max magyar dobokat veszek 40-50 rugóért, vagy használt külföldit.
naméééégggg
Most nemrég jöttek ki az R-77 slip-on-ok a bandira....brutálisak lehetnek...
Már nagy alkudozásban vagyok egy-két amcsi céggel akik tudnának ilyet haza küldeni...
Amint van hírem megosztom
112060.- egészen pontosan
Nem hiszem hogy emiatt valami változna a motoron....talán kicsit jobban szétválaszcsaja airt
Hali ! Nagyon szép a motor. Annyit kérdeznék,hogy mennyibe kerül ez a plussz idomzat? Nagyon sokat dob a motoron esztétikailag, érezhető valami egyéb pozitívum is ,vagy csak a külalak. Egyépként már azért is megéri.Üdv: Szabi
mármint utód
Tökéletesen kielégítettetek... :-)
amint elviszik a mocim ...hát hogy is mondjam....megvan az útód
Fuhrer: Mennyibe fajt a Martin dob?
Üdv!

Jól látod 4 csavarral van felfogatva, plusz a két oldal alul összefogatva egymáshoz. Az illesztés úgy van megoldva, hogy a felső rész be van bújtatva a fejidom alá, így nincs rés, ahogy ezt führer is írta.
Most csak ilyen képeim vannak, hétfőn tudok küldeni ennél közelebbit, ha akarod.