Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt ez a béke
Na ezekről szót se többet. Haveromnál a fészerben pihen egy oldalkocsis, az a gazdasági kocsi vagy minek hívják, ilyen fa láda. Próbálom rávenni hogy adja el de nem nagyon akarja...

Te gixernyomi
ERŐL VAN SZO ,,,TE SV NYOMI !

T5h p10 idegen alkatrészekkel
jó azért hiába jó az a kis triumph ha aszerpentin tetejéig sem ér fel mert LEÉG a generátor
Ki mondta hogy neki kell........... Balfasz?
Sok műanyagmotor.... Csináljak savállóból légszűrőboxot Neked? Csak hogy az se legyen műanyag
Béke van.
te hülye vagy levi .. de komolyan .. olvaS VAGY LÁSÁL MER LE KARATÉLYOZLAK
Jöhet a szuper blablabla
xx nem való, csak aszfaltra
Szerinted hegyi felfutóra keres motort? Tripla ostoba
Nagy Tehén lesz valszeg,kicsi már úgyis van,egy nyelvet beszélnek,majd jól eldumálnak egymással.
értem
azon is ugyanúgy műanyagok az idomok úgyhogy nemtudom az sv-n pl mennyivel több a műanyag mint a gixeren... sőőőőőt a hondámon még kevesebb a műanyag mint a gixereden. Te műanyagmotor !
Te most mirol beszelsz?
Hegyi felfuton a lakohely kozeleben elvezetesen csapatni pont egy 200 eret is egfuto vara a tuti mer megbizhato.....na mennyema..... Talan jo lenne ertelmezni is.
Nem csak akadni.
persze, és tegyél mellé 2600ft-ot vagy mennyi az utánvét
Ne variálj
hogy nektek milyen problémáitok vannak ? .... kell egy fasza kényelmes motor ? .. nekem van pakolhato , megbizható , meg is nézik nem müanyag szar

t/5 h duna oldalkocsival

a tétek magasak legyenek
feszitő:
A busáknak(1 generációs) olyan okádék volt kezdetekben hogy blokkok is bánták, fék gyenge,kuplung kosár nekem is szólt 45000nél, csak ott a hajtókar is leszakadt 42nél széria hiba 2002 évjáratnál..

váltók minden második busánál kuka(40) ahogy sok banditnál is sajna és ezt a legnagyobb tisztelettel írom

a blokk járása is hagy kivetni valót maga után még az én botcsinálta Hondás fülemnek is..

az Xx egy öskövület,elavult konstrukció futómű olyan amilyen de legalább jó és rendkívül megbízható motor..a maga módján még megy is
nem szerelek,nem fülelek ráülünk csomagostúl azt megyünk 2-3 ezer km-t a túrán egy biztos a motor

Összességében semmi féle képen nem ülnék vissza az 1.gen hayabusára..
Utánvéttel küldjek?
Legyen közepes böszme,de erős
Na az az ostobaság hogy nincs még meggyes süti
És még valami : párhuzamot vonni a nagy erős böszme és az s2000 között, netto ostobaság
Jól mondod,így gondolom én is.
Te tényleg nem hazudtolod meg magad Életed az ellenkezés, úgyhogy most beírhatsz valami tesztet, amit szóról szóra bemagoltál a netről