Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van egy valtom...4 es nincs benne. 15 ert viheto.
Nagyon szep munka. Remelem nemsoka en is igy kezelem majd a photoshopot
Lajos nagyon összintén .......... át lehet füzni mert a csapok egyformák ha mindek smakol valoszinű jó is lesz .............

de az igazi egy olyan aminek nem volt hangja és komplet teszed be .. sajnos se baján se se kakasdon már válto nincs a Horváth nak sincs már használható váltoja egy ember van akinek van RICSI de nem fog eladni csak komplet blockot ..

de az én emlékeim szerint a te motorod nem bugot ! azt tudom szépen jött harmadikba is kerékre
Átfűzéssel azért meg lehetne oldani a dolgot?
plusz póver és a stílus is megvan
elragadtatam magam .............. sorry ---------



mindenkinek .............!
de legyetek oly kedvesek ne magyarázátok meg nekem ...

12 évesen kezdtem én is rigával ez 40 éve volt 1991.be cbr 1000 f-en .... 1998 ba nagy zizin ...

lehet nem tudok olyan jol motorozni mint ti ....? de valamit csak konyitok hozzá .... mert minden végtagom volt törve ,,,,,,,,,,,, és még most is nyomom .........
és a tengely is hoszabb ................
Új ként a fórumban érdeklődnék hogy, Bandit találkozót vagy ilyesmit szoktatok szervezni? Egy közös gurulás vagy ilyesmi?
Még jó, hogy benézek néha... megy az egyezkedés a motorom felett!
:D
Ha szotyi szépen megkér, benne vagyok! Biztos van valami finomság az ő szépen újjáépített gépén is ;)
Tibor, ki kell mondanom...: megölted a fórumot.
1100xx
Részemről rendben, még Csomy-t győzd meg
Majd élek vele,úgy képzelem,hogy előbb egy gyári(mondjuk a Csomyé),aztán a tiéd,hogy érezzem mennyit javít az "okosítás".
Nekem nem tűnt föl, de legközelebb vidd el a gépem egy körre, azt megtudod
Pedig de
Lehet,hogy azért nem emlékszem a Tigerre sem ,mert azon sem volt rezgés...
Hondád van? Milyen?
Nem erzek semmit.
De lehet faiezu vagyok,es van balansz tengely.
Felporog egyenletesen 12-14000. Ig.
Persze wartburghangon.
hát ég és föld
Szia Tasi,

érdeklődnék, hogy 1989-es K szériás GSXR1100-as váltója jó-e a Bandit 1200-be. Úgy látom, hogy a csapágyak mások, de a váltó fogaskerekei ugyanazok.

Köszi a válaszodat!
Ott tényleg semmi vibra?Itt volt egy 1050-es tiger,mentem is vele,de már nem emlékszem.
Eze jo a sorharom.....semmi vibra.
az se...
Valahol a vizesnél is van,de nagyon kicsi,alig érezhető,a VFR-nél jobban lehetett érezni,de as se volt veszélyes.Persze egy soros Honda biztos selymesebb mint a bandit.