Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már m,egint kezditek nyomni a baromságot.......... hogy milyen fasza a 100 loerő a 110 nm rel a 190 loerőhőz képest és a 170 nm minek hisz nem tudod ki motorozni ............

ez egy baromság ezt csak az mondja aki ilyen felhuzos kis bringákal nyomul ....
igazad van sok lové a jaszkari .............. de a bmw az bmw abba gondolj bele hyogy a tásadalom 70 % csak a márka neveket ismeri nem tudja hogy a xx negyedanyi lovéból fen tartasz mint egy bmw .. de van az érem másik oldala a bmw nagyon tudja tartani az árát ha karban van tartva .... söt minél öregebb anál jobban persze egy xx is idösen lesz egy pont amikor elkezd felfele kuszni az ára .... de mivel a világon 15 * több az xx igy egy bmw men ér utol soha
csapni egy kört egy olyannal addig oké de amúgy nem sok értelme van legalábbis számomra , most hogy egy motor 230 260 vagy 300 at megy biztos jó meg lehet vele feszengeni de nekem inkább a szerpentinen valós viselkedésen van a hangsúly rá lehessen csapni a gázt kigyorsításkor stb mondjuk ez a TDM-nél ment a Banditnál már oda kell figyelni ....
tényleg lehetne izmosabb a madárka nekem is ..

nagyon foglalkoztat a 160 nm
dehogynem 10 km -es egyenesben vasárnap délután egy forgalommentes úton
Haverom dobozparja 70e ft, ha erdekel kuldom a telszamat.
Sosem a motor a szuk keresztmetszet,barmit allit a pilota.
Ennél már csak az a szebb amikor az akármilyen levereket bólyaként kerülgeted hegynek fel-le....
nem arról van szó,hogy van e majomra...

Az Xx árához képest nem sokkal több az évjáratában azonos BMW.

Mondjuk én csak mosolygok

sokba kerül a jaszkari
Ha már megforgott akkor az is kevés lehet. Persze van megoldás.
Ok, köszönöm.
De tajekozott valaki :-)
A Zoli is a spanom, szólj a cimbidnek ennek nem lesz így jó vége Bagi gs?
Most sem erdekel.
Csak szeretm nezni mikor tudalekosan nagyfejut jatszol.
A spanod csinalja. Tudtommal hozza hordja:-)
En nem tagadom, siman vennek gs-t vagy kettesben csordogalosnak (kizarolag az ergonomia meg a telehere miatt) ha penz nem szamitana. Mert ha van majomra, nyilvan bananra is lenne.
Avass be
A múltkor is kimerítő tényszerű választ kaptál konkrétumokkal, azt rávágtad, hogy nem érdekel pedig ott konkrét esetről volt szó. Na most itt, mi a kérdés
Kenyszerbol:-)
Uzletszeruen vagy hobbi?
Az en ismerosom epp kardanozik

Bovebben.
Esszé. Szinten kerem.
Keress vkit, akinek van legkulcsa. Azzal 1 sec alatt kijon az osszetarto csavar.
Elotte probald ugy, hogy koppra betekered az elofeszt a villaban, hatha az is eleg a lazitashoz.
Nem igaz Mondtam, így jó?
Na majd jön kupec és elmondja hogy nem igaz.