Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Támogatom az ötletet,a légolajos olyan 4000-es fordulatnál rezonál,van ilyen a vizesnél is?
Két végén mobilos emberek,amíg a jard újra ki nem jár.Autó volt inkább xarrá törve több.Köztük zsír M3 és Mitsu evo akárhanyas paxx nem tom hanyas,meg még pár..
Suzuki meg selymes járás, valahogy nem paszol össze a kettő számomra
Hát kicsit veszélyes,de érdekes pont versenyen ritka a baleset,de beszéljünk már másról. pl a bandit selymes járásáról
En csak kamillazok..... .......bele se merek szolni.
"de csak éjszaka."

Az király lehet. 0 forgalom, teljes szélességben használható út (amíg nincs szemben fény) és jóval nagyobb sebességérzet a sötét miatt.
Verseny azért elég veszélyesen hangzik,én pl. csak a saját szórakoztatásomra szoktam tempót menni,max. pár percig,aztán vagy megfutom a limitet vagy nem...
Én is simán. Lefektetem a gépet, még a bukógomba is leér, aztán felemelem. Ennyi. Akár a garázsban, akár a beállón, kinek mi jön be
úgy megsértettél megyek tévézni inkább
Én nem háborúzom és elnézést a többiektől,ha valamiben is sértő voltam.
Abban igaza van ,hogy egyenesben brutál jó egy erős motor,de szűk kanyargós szerpentinen,nem sokat ér a pluszz erő,ha már gyengébb motor profi kezekben van.Na mindegy én nem írok inkább semmit,mert kötekedésnek veszik,pedig itt természetes dolog a verseny...
micsoda háború kerekedett
Gyenge motorodból fakadó kisebbségi komplexusod kanyartechnikával kompenzálod... valld be
te lekisgyerekezelminket ha nem kell nekünk a 200lóerős motor... Te meg béna vagy mert hiába van erős motorod nem tudsz vele kanyarodni, ennyi...
j ja és még egy ha én bármit is teszek vagy nem teszek az nem egy harmadik személy nevében teszem ....

holot a tagot sem ismerem .. magyarul hári jános azt mond amit akkar más faszával a csalánt verni
Már megint kezded, ezzel magad minősíted,na én többet hozzád nem szólok.
nem tört elö semmi .... én példálozok egy szituácioról egy közutón bp - balaton között egy 285 lovas s mercivel és egy 80 lovas fiatal ....... enyi ..

ebbők egyenesen arra következtett a TAG hogy én holnap megyek versenyezni a mergával a mátrába egy ignisel .. és bátortalan vagyok ha nem teszem ...

nem

nem

motor erő -ről volt szó és arról atényről hogy legyen bármilyen tudásod a a motorerőt potolni nem tudod vele ...

enyi részemről a tag már vagy kétszer be bizonyitota hogy csak vitázni jár ide .. enyi be felyeztem
Akkor elnézést, én nem kötözködtem,itt tényleg sok verseny van,és tényleg sok baráti meccs,pont ez a jó ez az izgalmas, érdekes stb..Mit kell ezért idegeskedni meg hülyegyerekezni?Meg a baráti meccsekhez mi köze a kaszának stb?,de ahogy gondolod ne beszéljünk.
tasi nem már... egyből előtört a régi éned
ne magyarázd meg a sületlenséged ..
te tényleg megtalálsz ... te meg gyere fel ide a cigány sora várunk kaszákal kardokal .. ,,,,,, ki kérdezet téged .. ÍGY IS LEHET ..... beszéltünk egy ok felytésről te meg jösz a ktm faszom krumplival a és az éjszakai versenyeidel kit érdeklel ez ne kötözködjél .. főleg ne egy harmadik akárkivel példáloz meg az ignisével meg a a kidobo emberekel meg egy nagy müszaki baromságal ne szolj hozzám
Azért irtam,hogy merevtengelyes,mert az kanyarban nagy hátrány,tehát a mercivel óriási előnyben leszel,persze,hogy mindegyik merevtengelyes,csak nem gondolod,hogy a spécizett azt jelenti,hogy független felfüggesztésből merevtengelyt csinálnak versenyre?
Kolozsvár és Torda között jó ott a pálya egésszen 50km.. a többi 610 lassú ..
Bár Parajd után van 50km szerpentin transporterrel
Raliban nem sok Mercit használnak,még szlalomversenyen sem(bár egy ilyet ismerek,ráadásul jobbkormányos),azért ennek oka van.
Ha meg nem tudsz,meg nem mersz kiállni akkor nincs miről beszélni...és ne hülyegyerekezz le senkit,ők sem tették,én sem, mindenki kulturáltan beszélt!Egy kulturált versenyre hívtunk.Itt nem divat és nem megengedett ez a beszéd!Amúgy a KTM-es srác nagyon jó és szerény gyerek igaz új 7-essel jár és lengyeleknél 2. volt mma-ban, mégis szerény és intellingens.Ez a különbség..ember és ember között,pedig kidobó.....Bármikor eljöhetsz és lejátszhatod vele, barátian,csak 80kg-os.Persze akár velem is itt hivatalosan teremben,közönség előtt, én már amúgy fáradékony vagyok.