Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehogy a nagy román autópálya mind a 30 kilóméterével egy felüdülés .... márha épp nem állnak meg valami barmok bratyizni a szembejövő sáv barmaival és ne szaladgálnának a pályán
Azét nem, Vásárhelynél már kicsit alábbhagy a kamionfolyam
olyan az Csíkszeredáig
kicsit spécizett-leültetett merev hátsó tengelyes,pici 1,5 motoros(igaz" picit"tuningolt

azért eréz is komoly volt részedről .....

merev hátsó tengelyes ? ...miért van más is ? 4 évig szalag vezető voltam Estergomba az összes vagon és ignis merev tengelyes hátul .. és merev tengely csak hátrány a kanyarba oda 5 lengőkaros csatolt fügetlen rúgózásu futómü a legjobb ... automata sper diffivel .. de nem baj ha kicsit értesk hozá ,, UGYE ?
igen de pl én sose mondom egy 40-50-60 lóval gyengébb gépű embernek hogy csapassuk az egyenesbe mert nem egy kategória , máskülönben hogy hány lovas a gépem meg mennyit megy csupán pénzkérdés a tudást nem pénzért adják
az akár hogy nekem most is áll itt az udvarba kettő suzuki és semmi kedvem hülye gyerekekel játszani amikor már nem hordok rég pelust
tényleg nemtudok... 270nél még nem mentem gyorsabban... De mint mondtam anyám is tudja nyomni... nem arról van szó hogy felborítod a motort
igazad van aki fasza gyerek az amég a korházba is faszagyerek fel stocotl lábal és nem kér fálydalom csilapitott

csak asőr hiányzik neki

mentem gyerekek .. hiv a vasut .. vár a MÁV
Hozd el a hiperszuper S mercit a kicsit spécizett-leültetett merev hátsó tengelyes,pici 1,5 motoros(igaz" picit"tuningolt ) xar ignis ellen itt a mátrába .(igaz a srác rallyzgat,de az nem számít) .Vagy egy gyenge 990SMT ellen is kiállhatsz itt akár komoly összegért,de csak éjszaka.
te például nem tudsz menni .. kicsi Levi viszont alábtartot agarázsba le teszem bármikor
akkor ezt meg beszéltük ....... és elnézést kérek a véleményemért ,,,,
Az alapkerdes az volt, hogy egy rutinos egy viszonylag gyenge kocsival vagy egy rutintalan egy eros kocsival.
A statisztika alapjan az rutintalan sokszor inkabb csak utas lesz abban a franko kocsiban, mint sofor es hamar ropira tori magat. Innen nezve elsosorban a szerencse es nem az auto miatt er le hamarabb.

Ha sarkitani szeretnem, akkor azt mondanam, hogy menj el egy palyara, es csereld fel egy korre a hiperszupererostapados motorodat egy simsonos kicsakoval aki eppen 30 perce ult eloszor motoron. A palya felolem lehet a kunmadarasi egyenes is.
Aztan nezd meg, hogy ki meddig jut el.
Az a baj hogy másfele nem lehet menni, tőleg Szeged irányában az út egy borzalom "építik" M3 meg nagy kerülő...
figyi aki faszagyerek mindenhol az szeretem mert izgalmas nincs holtidő talán hajnali 2-3 órakor kevesebb a kamikáze de olyankor is van , exsógoromat először hoztam haza a reptérről ferihegyről kocsival gúvadt a szeme és majd felcibálta az ülést soha nem jön a 4 esen inkább az M3
az az út halál.... Autóval meg pláne, kamion kamion kamion. MEgelőzök 100at, elmegyek hugyozni erre elkerül 150
Bp - Nagyvárad 4 es út letétbe helyezek 1 láda sört aki veszít húzóra meg kell igyon 3-mat egymás után
Én úgy tudtam Magyarország területén autópályán a maximális megengedett sebesség a 130.
Ezzel csak az a baj... Mentél 300-zal! Igen, és? mindneki tud annyival menni akinek képes rá a motorja. De azt mondom leért a lábtartóm, na azz már igen
legyen ugy ahogy mondod ..................

swift 1500.. 103 ló én mentem vele nem egyszer 190 is

150 - 160 tempo felett már nem biztonságos ,, de legyen opel g astra a neve vagy legyen renault clio .. akárm

egy S osztályos mercedes ami 220 stabilabb mint egy opel 120 -nál .. ja és nem kezdökröl beszélünk !

pl szotyi haver nagyon jó motoros .. én hozzá képest csak az teknikás egyeneskben vagyok király ..........

BP - a telkemig balatonakaratya a 70 uton ö a bandital és meg a gigxerel ................. most letétbe helyezek 500 000 ft


én ilyenek röl beszéltem .. nem fris jogsis mazsolákról aki huz egy nagyot .. és infarktus kap

nem tudom hol van ehezz a FIAT ..............
"Csak már lenne igazi tavasz!"
uram hallgasd meg a könyörgését!
Ha egyszer nezed a "leer a Balcsira" temat, akkor lehet a Merci. Ha tobbszor, akkor biztosan a Fiat.
Ugyanis egy eros auto/motor gyakorlat nelkuli kezben az szerecsejatek es nem utazas.
Szerintem.
viszont én ismerek olyat aki a busával úgy kanyarodott hogy az oldalidom ért le...vagány volt, aztán cserélte gixerre mert anank nem ér le mindene
Es a tulaj boszen hirdette, hogy mar balra tud kanyarogni.
nálad is görbíti a hülyeség a teret ?