Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annak ellenére, hogy ezeknek a táskáknak a belső része finomabb anyagból van, mégis karcos tőle a festés.
Ajjajj, erre nem is gondoltam. Meg akkor is, ha ezek alapjaban veve cordura taskak?
Nézz be ide: www.biker-world.hu
meg ide: www.louis-moto.hu
A farokidomot ragaszd le alattuk, különben odalesz a fényezésed.
Szevasztok!

Szeretnek venni oldaltaskat (az oldaldobozokra most nincs sajna keret). Szerettem volna venni Cargo markajut, de tul nagy, hozzaerne a kipuff.dobhoz. Tud valaki olyan taskat (pl. tapasztalatbol, vagy hallasbol), ami jo banditra? Kicsit keson kezdtem el nezegetni, s holnapra kellene ...
hát remélem nálam többet fog bírni, mint a gyári.......bár ugye a 650-es nem a gumizabálásról híres (azt meghagyja a nagytestvérnek:-)
Hali!

Van egy nagyon megkímélt állapotban lévő K8-as 1250s Banditom 6000km-rel ( extrákkal ).
Családi okok miatt sürgősen eladó.
Biztos megegyezünk ir.ár: 1.720.000,-

Tel: 30-9931-333 , 30-9298-982
tpangel@chello.hu
Igaz,csak csukló függvénye!Én sportosan használom a motort,de nem vászonig koptatom a gumit,ha elérte a kopásjelzőt akkor szigorúan csere!
Hívtam őket nincs nekik Azért köszi.
Pesten a Villanyi uton van egy bolt, s asszem ott van.
Nem tudja vki,hogy Philipps Extrém Power+ H7 izzót honn a pi...ából lehet szerezni?Az volt az autómban,de kiégett,betettem 1 sima H7-et ,de alig látok vele...Sokkal jobb a +-os izzó nem is gondoltam,hogy ennyivel és kibírt két évet ,veszek a mocimba is,illetve vennék,de nem találok sehol.....
Ja ,ja tudom,hogy csuklófüggvénye.Nekem is kopott el régebben 1 gumim 3000 alatt,igaz az extra puha gumma volt.Mondjuk Macadamot lekoptatni 8000 alatt az is elég jó ...
Ez csak csukló függvénye. Macadam szórás: pozitív rekord 19 ezer,negatív 8 ezer(de ott már vásznon volt.)
5000 alatt elfogyott a ROAD ATTAKOD?!?, Az nem semmi.
Lehet rosszul volt felrakva lábfejed a lábtartóra! Egyébként szerintem sem rossz gumi.5000-nél cseréltem.Most conti sport van rajta,3800 km-nél elfogyott a közepe.
Üdv mindenkinek!
Csak nem belekadat a drótkerítésbe ?
Aki azt mondja hogy a ContiRoadAttac jó guma?


NA ANNAK IGAZA VAN

Az első 2-300km iszonyat furcsa volt vele, de ma szétkarcoltam a csimám orrát:-) pedig ez nálam már NAGY SZÓÓÓÓ


http://www.youtube.com/watch?v...

htt
p://www.youtube.com/watch?v...
Szia!
Látom a motorod K5-ös modell. Volt hozzá hátsó sárvédőhosszabbító? Elvileg 4 csavar fogja..
Ha valakit érdekelne!(2006.III.)26ekm.
kb1.3mft.06 70 3383610
Tele extrával!
Sziasztok Banditák!
Egy lelki jó barátom keres GSF 650 S/N Banditát 2005-s évjáratig makulátlan állapotút. Cserébe lenne egy Aprilia Atlantik 250-es 2008-ba forgalomba helyezett kitűnő állapotú robogó.
Szevasztok én a mociba 2,5- öt tolok igaz gázt az hidegen és melegen is annyi ! Guminyomás ha a 2,5 röl beszélünk akkor az a motorra szol nem az abroncsra. Bááár ha pályázol vele akkor kevesebb kell igaz oda nemis turagumi való mintahogy turára nemgáz ha kicsit tulfujod számokat nehéz kategorizálni mert ha sport guma van a gépeden a kisebb nyomás azért kell mert a guminak magasabb az ive tehát azonos nyomásnál nincsen akkora felfekvési felülete de ez mint minden más szubjektiv, használat kérdése én azért megprobálnám a 2,2-2,3 de mondom gázt mert az tuti hogy annyi is marad igy észre veszed mit csinál mindig alattad a gép. Remélem segitettem
A hideg meleget a heti ellenőrzésre értettem.. pl mész pár kilómétert, és megállsz a kúton..

"bizony néhány esetben nagyon érezni 0,2-0,3 bar nyomáskülönbséget - bár! - minuszba."
Ez igaz a motornál, de én autót írtam.
A szerelő (suzuki szerviz) nálam táblázatból kereste ki ,hogy mennyi legyen a nyomás, de nem a gumi típusa, hanem a motor alapján.
gumicserénél szerintem gaantáltan hideg:-) hacsak nem egy F1 gumicseréről van szó, ahol előmelegítették:-)

Én is csodálkoztam, hiszen miért?
Ellenben lehetséges valami benne, mert ugye a laikus - mint ÉN - gondolná, hogy a láncvédőre tett matrica a mérvadó.....
Igen, de ugye van egy gyárilag előírt adat - és egy gyárilag előírt gumi........ergo ha ugan olyan gumira cserélrem le, akkor ugyan az a nyomás lesz a jó.....


Amugy nem tudom Te hogy vagy vele, de Én már tapasztaltam párszor, hogy bizony néhány esetben nagyon érezni 0,2-0,3 bar nyomáskülönbséget - bár! - minuszba.
Volt hogy nagyon "hülyén" vette a szlalomot a moci....és az első kerékben bizony nem is volt benne a 2,5