Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vonzom a balfaszokat.
Szellemi társam, keblemre
Azért mekkora szerencséd van, hogy ma visszafogott voltál és csak három topikban kaptad meg ezt a kommentet, ahol próbáltál büntetni
ZLOTYI

Ezt se nekem írták
Zlotyi! Ez neked szól!

Csoki!
Őszintén mondom, örülök, hogy itt éled ki a frusztrációidat, önmagadat, és nem máshol. Most komolyan, egy normális értékrendű emberekből álló társaságban, te lennél az, akit kb. pár perc múlva csúnyán pofán basznának és megkérnének arra, hogy legközelebb a környékre se gyere, mert senki sem kíváncsi az ilyen észt osztó, gyökér, majmokra, amilyen te vagy.
Egy ideje olvasom a sportmotort, és te mindig, mindenhol kéretlenül vélemény nyilvánítasz, belekötsz mindenbe és a legnagyobb baj, az, hogy mindenkinél okosabbnak, kritikusabbnak akarsz látszani. Mindig tromfolsz, mindig beugatsz, mindig belepofázol. De miért is? Minek is? Senki nem kér meg rá, de te azért is folyamatosan állítod ki magadról a seggfej bizonyítványt. Gratulálok! Szerinted ki kíváncsi a véleményedre? Amikor KÉRETLENÜL pofázol bele bármibe? Csak nagy baj van jelentem, mert okos ember hülyéskedik, hülye ember okoskodik. Te melyik variációt részesíted előnyben? Hmm? Segítek, az utóbbit. Jókat szoktam nevetni az ilyen majmokon, mint amilyen te vagy, mert engem komolyan szórakoztatsz és jókat derülök, a minden áron ön érvényesítési akarásodon, amit minden alkalommal előadsz. Csak az a nagy baj, hogy kvázi unalmas vagy, mert mindig ugyanazok a sémák szerint hisztériázol. Mutass valami újat, mert kezdesz lejárt lemez lenni hülyegyerek
Hét éve itt vagy? Megint csak gratulálok! Én inkább a családommal, és a barátaimmal vagyok 7 éve. Egyébként bármiféle vélt előjogod, akármid származik ebből? Ne beszélj mellé, ezt valamiért állítottad kicsi droid. Ki nem szarja le, hogy te 7 éve itt vagy? Ez valami mérvadó dolog itt? Mégis, te ki a f*szomnak gondolod magad?
Keress barátokat. De igaziakat, nem olyanokat, akik nem önmagadért a barátaid. Keress egy igazi NŐT, aki szeret. Ne mond semmit, nem rendelkezel mindezekkel.

Egyébként köszönöm, hogy vagy nekünk/nekem, és egyben a sok paraszt hozzászólásodat, mert a dolgozatomat az ilyen emberekről írtam, mint te és sokat segítettél! Nehéz igazi hülyéket találni manapság, mert egy valamirevaló oldalon az admin egyből kivágja az ilyen torzult lelkű barmokat! De tényleg köszönöm, hogy egy ilyen szociopata, gyökér vagy! Nélküled (se) sikerült volna a dolog, és esküszöm, üresebb lenne a világ. Bár lehet, hogy az jobb lenne.

Faszfej
Ja neztem tonnankent 50, es mivel szemet kereskedo vagyok tuti nem piaci aron vennem be.
Szal joaz 3 millaert is.
Mennyi most egy 1250-es?

Csak mert a karpotlasert kapott foldunk utan a szovetkezet fizet evi 130at.
Lehet ha termenyben kapom lesz egy banditm idovel ha mind felrerakom.
ja zsír lett volna kiborítani a háza előtt csak egy kamionnal az ár kb stimmel nálunk olyan 50000 egy tonna ( vittem be 800 kilót)
egy kamion kb. 23 tonna x 3, = 4 140 000 Ft.. :-D
Nem 40 tonnas szerelvenyre gondoltam,azok nem tudnak bemenni a foldre,kisebbek.
azé 2-3 kamion búzáér nehogy mán egy suzukit adjanak :-D Én simán lefogadtam volna a kereskedő helyében.... :-D 1 tonna búza kb 60e ft... lehet számolni :-D
Szerencsém sosem volt viszont valaha 12 dioptria körüli szemüvegem igen szal sanszos az utóbbi.
Vagy szerencsed volt vagy vak vagy.
Nem mindenki latja meg a kulonbseget a szinek kozott, "edzeni" kell a szemet. Egy szin mar attol mas, hogy valaki maskepp tartja ugyanazt a pisztolyt es maskepp fenyez vele (bebizonyitottak mesterkurzuson, kezbol-kezbe adtak a pisztoly es nem lett ket egyforma elem), erre jon meg ra nagyon sok minden, amitol mas szinu lehet a kifujt elem (nyomas, pisztol, fuvoka, higitas stb.).
Az adott szint mar a megvilagitas is befolyasolja, nem mindegy, hogy milyen szogbol, izzo/neon alatt nezed.

A tapasztalat alapjan az eseted az elenyeszo kisebbseg.
Vitatkoztunk mar.

Sokszor a kocsikhoz is hiaba van kodod, nem er semmit, mert evjaratool, gyartol stb. fuggoen mas lehet a beszallito, es mas lesz a szin. Van olyan szin, amihez van 10-15 arnyalat is. Igy itt is pont a szinkartya vagy a lyukas konyv alapjan valasztasz szint, azaz szemre.

A motorokat kis darabszamban gyartjak (pl. a Bandit talan evi 25000db) es raadasul keves festek is kell a motorra (nincs felulet). Sok tipus van, sok szinnel, sokszor egy motorra kell 3-4 szin is (tank, idom, sarvedo mas szinu stb.). Ha torik a motor sokszor totalkar, azaz nem fujjak vissza a gyari szint.

Emiatt van az, hogy hiaba van szinkodod, sok festekeshez mehetsz mire a szinkod alapjan lesz receptje, es ha az a recept meg jo is, akkor aztan tenyleg szerencsed van. Radasul szin sajnos valtozik az idojaras hatasara is, hiaba jo a szined, ha a festeked mar olyan szinu a motoron (pl. sokat allt napon, sagabb a lakk).

Ezert mondom azt, hogy erdemesebb elmenni egy festekeshez, hogy biztosan lesz egy kocsi szin, ami tobbe-kevesbe azonos, kis igazitassal jo is lesz. Egy hatso sarvedonel, ahol a legkozelebb fenyezett elem 20 centi, sotetben van es sokszor koszos is elveszik a kulonbseg.
Eddig sose vittem mintat.
Bemakogtam a gyari szinkodot es visszakaptam a fenyezett cuccot a gyari szinben.
Legyen az kocsi,motor,gumi furdokacsa.
Nem igazán vitatkoztunk ezen legalábbis nem emlékszem. Amit a colorrite oldalon ki lehet keresni annak az onnan vásárolt festéknek lesz a gyárival megegyező színe, de az ott található kód alapján a fényezők, festékboltosok ki tudják keverni itt is kapható festékekből a jó színt, ha viszont elviszek egy elemet egy keverőhöz, hogy keverjen már hozzá valamit akkor az csak annyira sikerülhet amennyire jó szeme van a szakinak és talál hozzávaló mintát a meglévői között.
A Sanyival mar parszor vitatkoztunk ezena teman.
Osszefogalva: sokra nem mesz a szinkoddal, mert hiaba van kod, nincs vagy nem a jo a recept tobbnyire.
Menj el egy festekeshez es fog neked talalni megfelelo szint, lehet nem motor, lehet nem Suzuki, de hasonlot talalni fog. A hatso sarvedo olyan messze van a tobbi reszetol a motornak, hogy egy arnyalat belefer siman.
Itt: link ki tudod keresni és ezt minden fényező ismeri.
Sziasztok.Segítségeteket kérném.2008-as 1250S Banditon hol található a színkód.A hátsó sárvédőt szeretném lefesteni szép gyári sötétkékre .Előre is köszi.

Ilyen jellegű infom nincs.
Ugyan 10w-40-es 5100-at rakok de nem banditba.
Abszolút semmi zúgás nincs. Köszi szépen. Motul 5100 10w40? Vagy mást ajánlotok?
3-4-5 fokozatban zúg a váltó.
A felújított is ezt csinálhatta.
Jellegzetes el nem téveszthető hang ami hallatszik próbakor is.
Ha a vásárolt nem zúg semmi gond nem lesz vele.
Sok balesetmentes km-t.
az mi az?