Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Srácok. Van egy nagyon amatőr kérdésem. 1200 olaj-levegős Bandinál kell e valamit csinálni az olajcserénél a megszokkott leengedésen, szűrő cserén kívül. Gondolok itt pl az olajhűtővel kell valamit csinálni?
Hála az égnek ez pont olyan döntés amiben nem kell másra hagyatkoznom.

Vezérműfeszítőben valami okosat?

Pedig Én mentem volna. Remélem ezt még nem vésted kőbe + Annak az esélyét se hanyagold el, hogy élő egyenesben utasíthatnál ki a birtokodról
Nos hiszed vagy nem megbékéltem veled.
Tény hogy sosem leszünk öribarik,és kupeccel együtt ha rendezek bbq partit csak képről nézitek ha érdekel.
De elvagyok veled.

A pénzügyi méricskézést ha jól tippelek te kezted egy felfokozott hangultodban aszondtad megveszel kilóra.
Ezt bátorkodtam kijavítani hogy nem fog menni mert kib...tt nehéz vagyok és nem szorulok rád pénzügyileg.

Technika.
Az utóbbi fél évben gyakorlatilag 4 problematika adódott nálam.
-szar volt a töltésem.Hogy most a fesszab hatott e vissza a generátorra vagy csak gyász a generátor és ezért leégett az ki tudná megmondani?Senki.Csere,az is más kérdés hogy rosszul választottam tekercselőt emiatt 2x futottam neki azt is nekem rótad fel amit nehezményeztem.Más munkája nehogymár az én saram legyen.
-kormánycsapágy.Nos ez már érdekesebb.Nagy túra előtt érdemes lenne ellenőrizni és ezt nem tettem meg.Én hibám.Eddig a pontig simán működött nem feltételeztem hogy ki fog lazulni.
Nos az utána következő hebrákolás bár nem szivesen de el kellett végeznem az adott körülmények és feltételek hiánya ellenére is.Szerinted én nem egy műhelyben szétszedve húztam volna meg ha találok?
Vízpumpa.Most mit mondja.Nem gyakori de belestem.Meg fogom oldani.Majd referálok tanárúr képes beszámolóval és lehet fikázni.Kibirom.
Vezérmű feszítő.Szerintem elcseszett egy tervezés vékony anyagokból.De ezzel elég sok cég küzd.Tényleg nem értem hogy régóta fennáló ilyen konstrukciót több modellben mért sikerült másokban mért nem sikerült megoldani rendesen?

Az meg hogy esetleg másokkal ellentétes világnézeti,vagy bármi más ellentétes véleményem van és ezt kijelentem hol is ütközik valami szabályba,vagy csak morális korlátba?
Kötelező mindenben mindenkor mindenkivel egyetérteni?
Jozsit ismerem ........... nem fog fel hagyni a szerelésel ez az élete Attila ..... ugy mint nekem .............
pl itt vagyok én .............. nem ? zoli ?

abba gondolj bele hogy én aki több mint 30 éve szerelek és vágom a szakmám .......... te mégis hányszor ki okototál ?

aztán jön az über de nagy válalkozo vagyok 3. 5 tized másodperc alatt döntök több száz ezer forintokról és sikeres vagyok mint a királyok ..... osztod az észt hogy über ujnak kell lenni mindenek veszed aebay . ról és taiwanból az ocska szarokat ... le is irod képekel prezentálod mekora luzer vagy .........

de én birlak már igy is nem érdekel ki mitt ir rolad vagy mitt mond ... igy fogatalak el .........

de azért abba bele gondolhatsz hogy például valoszinünek tartom hogy van olyan motor biciglim ami anyit ér mint a lakásod ..... vagy az egész válalkozosdid ........... te pedig oda baszod nekem miért nem csempézem le a műhelyem ! mokolgasam az öreg mergámat és toldozgasam a gigxert ................

hát csak ezt így el mondtam neked ............. elnézést
Az ekekapavisszaránt!
Erettsegi volt........es asszem kukoricabetakarito,meg vetogep,es mtz olajcsere.
Ne kamuzz! Abból vizsgáztál
Az előbb még vigadtál, kis hamis
Volt ott eke,vetogep es rendsodro is.
Kapara nem emlekszem.
Köszi mindenkinek a segítséget,de magán a motoron is rajta van valahol.Azt nem tudja valaki esetleg?
Fáj a fejem!
Mindjárt megyek, azt hancúrozom veled is
Azzal már jó vagy Te kapa élesítő
Igen, láttam a neved.
Kíváncsi voltam mint ténykedtek itt.
Megérte.
Jót nevettem!
Hogy hinnem el?
Mondjuk van egy mezogazdasagi gepszereloi bizonyitvanyom 92 bol az er?
Füli! Hiányoztam?
Pezseg a topik.
De ha más megtévesztett mondja, akkor se hidd el
Sosem allitottam magamrol hogy szerelo lennek.
gratula!
Nem a jelenlét a probléma, hanem az az irdatlan mennyiségű badarság amit szakmai hozzáértésként tálalsz fel A cbr600-ban is csóri gyerek úgy nyilatkozott rólad, hogy szerelő vagy és egy kalap alá vett RC51-el Remélem RC51 emiatti szégyenében nem adja vissza az ipart és hagy fel végleg a szereléssel
Te is kozejok tartozol.
Sot fonok vagy koztuk.
Amugy csak egy molyagyu fureszessuger.
Olyan a velemenye mint egy segglyuk.
Nameg te is jelenvagy 5-6 topikban.
Minimum.
Meg is dolgozol érte kő keményen Bár szerintem nagyon sok igazságot mondott