Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

35 éves hitel volt
Betoltunk mindent. Kevertem, kavartam, kiszálltunk 8 év után. Csak hogy visszaugorjak újabb 20 évre, de ez remélem már végállomás.

Ui: Szép számok jöttek ki a kis lakásra. Vételár 2006-ban 5,8M, befizetve lezárásig 10,3M (8 év alatt ennyi, ha 35 évig megy akkor 26,4M lett volna a visszatörlesztés!), piaci jelenkori érték 2,5M Ennyit a hazai ingatlan piac és hitelfinanszírozás állásról...
Emlekeim szerint az a 8.emelet 25 ev hitel volt nem?
A motorok most pihiznek. Úgy döntöttem erre a szezonra nem bontom meg, mert ez is szumma 1000 km-esnek ígérkezik. Annyira nem gáz, hogy ezt ne bírnánk ki vele...
Építkezek... Illetve átépítek. De végre lesz műhelyem! 8. emeletről szabadulok vissza kertes házba. A vásárlásnál komoly szempont volt a száraz, tágas garázs, amiből műhelyt csinálhatok
A bandit karbit rendberaktad?
Abszolút helyes a megfejtés. De az a rusnya műanyag sárhányó eredeti gyárija (kormányon kívül minden az), mivel ez egy csitri korú ~73-as gép. Akkoriban már számított a súlycsökkentés
nekem egy ilyen megfelelne persze ha van hozzá vonóhorog hogy tudjam húzgálni a lepukkant motorokat
320 nem találok egy 350 jo lesz koma
de ez egy 6.3 amg nem? :?D
merjünk álmodni ............. mivel motorban már nincs tovább fejlödnöm ....képviselem a leg jobbat gsx -r 1100

a w 124 e 300.. rá ruházom a fiamra ... én egy w 212 e320 4 matikról álmodom
Ez nem fog sikerülni, mert a 600 nak egyben van a dobbal az összekötőcsöve (slip on) emlékeim szerint. Menj el egy kipufogóshoz és csináltasd meg az összekötőt.
én nem álmodtam, hanem terveztem..:-D ezen dolgozok már 6 hónapja... Egy jó kis ebay-shop még mellé kiegészítésnek és kész... Már árulhatom is franchise-ként a webáruházat más városokba... :-D
!S.O.S!

Sziasztok, vettünk egy Raptor dobot és ajánlották hozzá a 650es összekötőt, amit szintén megvettünk hozzá, de nem lett jó. Szóval valakinek nincs, illetve nem tud 95ös 600as Bandithoz kipuff összekötőcsövet? 50es a méret amúgy. Nagyon kellene srácok! :((
Merjünk nagyot álmodni? :D
A lényeg, hogy MO-.ra legyen olcsó szállítás, vagy legalább Münchenbe ingyenes :D
Ha kész lesz Tasi neked szólok először.... :-)
Hát azért annál komolyabb :-) Végül is arra készülök, hogy lenyomjam a Louis-t.. :-D Csak a feltöltendő Wunderlich anyag 2 db A4 méretű Louis katalógus... Pont az előbb baxakodtam egy kicsit, 6900 sorból áll az évjárat lista :-)
próbálkoztam a napokban :-D de kicsit hüvös volt
Gyerekek, Ti is látjátok fent a Honda bannert?

"Élj teljes életet! Ma éld át a kalandot! Holnap érezd a lendületet! A hétvégén élvezd ki a szabadságot! Indulj el álmaid útján! MOST ! CBF 125"

Újabb bizonyítéka, hogy a marketingszöveget intelligensebb majmok is írhatnák random generátorral.
Akkor kB mint a Louis adatbazisa...vagy meg annal is komolyabb?
remélem ..sikerűl........... legolább exportálsz nekem jó alkatrészt .. jo olcson
Legalább nyitott tetővel?
kb én is így gondoltam ............. esetleg egy szürő még ...........
más nagyon nincs is ... minden csavar ragasztva van ......... ha valami ordenáré hiba van azt meg ki jelzi a számitogép
( plusz még a technikai adatlapok - nyútonméterek és társai :-) - szervizinfók - mikor, mit kell cserélni x ezer kilométerenként + szervizidők, minek mennyi a szerelési ideje - felvitele az adatbázisba... De az már csak nyárra készül el, mert egyszerűen nem tudok mindennel haladni.. )
most épp síelni járok fel oda, ahol nyáron gurulgatok.. érdekes behavazva... :-D
Hát úgy mondjuk nagyjából, ja, igen.. 12 márka, több száz modellje (1980-ig) több ezer évjárat és kb. 55-60e termék.... :-D Tuti fél dioptriát romlik a szemem, mire kész leszek... :-(
Mielőtt magadba fordulnál,néha gurulj egy kört!