Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy gyerekágyam, nem kell valakinek gyorsba?
Zoli tud méretet is :)
Rendes alapjarat van/volt?
Mit takar a porlaszto takaritas ketszer?
Vírus vagy kapa?Mindegyik fogyaszt csak eltérő hatékonysággal!
Üdv! Lenne egy kis problémám vagyis nagy.
Tavaly nyáron szereztem egy suzuki gs 250 semmi papírja nincs de nem is az a lényeg.
Hidegbe sehogy sem indul be csak segítséggel. Mégpedig a hűtőkonzolt hőlégfúvóval melegitem akkor indul,ha lehül megint csak semmi.
Nyáron is néha nehezen indult egy cső van kivezetve a légszűrőből és azzal spriccolt be benzint az előző gazdája de most ezzel sem indul hidegen.
Kompresziót mértünk mind4 hengerbe 11bár van. Ha beindul nagyon húz jól megy jól fogyaszt.
Nem füstöl nem eszi az olajat nem csörög, gyertyák vadi újjak, karbikat 2x takarítottuk ki.
Ötlet?
talán kontakthiba az égőket mozgasd meg , esetleg tegyél 2 új 21 wattost
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Ma gondoltam megjáratom a gépet (400-as utolsó szériás Bandit). Sajnos az akku lemerült. Nem akart indulni a moci. Kivettem feltöltöttem visszakötöttem pöcc röff. Megnéztem, hogy minden működik e rendesen és azt tapasztaltam, hogy az indexem gyorsabban villog mint szokott. Mindkét oldalra. Elakadásjelző teljesen normális. A biztosítékra gondoltam. 15A-os van benne. Kicseréltem egy ugyan olyanra és most csak jobbra villog gyorsan balra pedig minden rendben. Minden izzó ég benne azokat megnéztem. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mi okozhatja ezt? Miért csaj jobb oldalra villog gyorsan? Hogyan lehetne ezt a hibát javítani és hol keressem a hiba forrását?
Nem hangzik valami jól.
gyors fogyókúrára van egy bevált módszer, úgy hívják hogy rota...úgy néz ki van most itthon (vagy valami hasonló) ha átjössz adok belőle szívesen
Nehezebben áll egykerékre, nem nagy gond ha van egy kis súly :-)
Szép darab :-) Ezzel már éttermet lehet nyitni :-)
Jól teszed. Ha lenne lehetőségem ilyet csinálni, én is megtenném :-)
Eeeeeen........soha.
Csak szep nyugodtan lassacskan elvagyok mint egy tal kompot.
Te titokban a tizedekre hajtasz!
Sosse voltam gyors de foglalkoztat egy rapid fogyokura gondolata.
hát az meg,egyenesen felháborító
Meg tizedeket rontunk a gyorsulási értékünkön,tragikus!
esztek-isztok itt,aztán meg tavasszal nem fértek a ruhátokba
Vmi jóféle,jól átsütött bélszínnel engem is oda lehetne szegezni az asztalhoz.
Nem biztos de talán a digilife műsorán van egy ipse aki csak szabad tűzön grillez.
Na azt látalában ha elkapom oda tud szegezni a képernyőhöz.
Nekem viszont pízem egy komodora.
Ezt megpróbálom lelkesedéssel kompenzálni.
Arra jó egy komodo is, és még finomabb is benn, mint egy kemencében :-)
Nekem sajnos sem erdőm nincs, se nagy kertem :-( Ettől még bevállaltam volna az épített kemencét, de amióta kipróbáltam a tojást, már nem kell annyira :-)
Éééén sose tudnék.
mert nem akarsz kitünni a tömegből