Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, ez nem jo hir, mert a kepen egy 2006os (K6) gep van, hiaba van barmi mas a forgalmijaban. Ebben az egy modellevben csinaltak a vizes vazaval es idomjaival a levegos blokkot. Es a rossz hir, hogy ez csak erre jo, a vizesre sem, meg az elotte k4-k5 olajosra sem. (Karbiszereles kozben megkukkoltam az enyemet, mas a szama)
Üdv!

Hátha kék vkinek: van egy Bandit 1.2 gyári dob (2001) és egy Dyno karbi kitt eladósorban.
Ha érdekes lehet, írj rám priviben lsz.!
Dob 10, kitt 25.
Sejtettem,láttam én azt sokszor,akkor te még robogóztál,az tényleg jó bőrben van.
csináltak! Ugyanis nem én vagyok a Suzuki gyár
2007-be csináltam még karbisat? Azt hittem csak 6-ig
és a motor is eladó,2007-es
nem nem,2007-es bandikáé
Sot meg Bélat is.............de én maradnek egy Betty-nel ha lehet.
Ez egy katalizatoros dob k4-k5-re, nem?
ha enyire Bandikát akartok én is tudok egy 2007-est
Van még egy hasonlóan makulátlan GSXF650 az 2009-es
Szotyi Te elvileg 1x már láttad, akinél voltunk szálláson Cessaricán az István az övé. Amúgy nem hirdetem sehol. 20E km körül van benne és szebb állapotban van mint mikor kijött a szalonból. Kék színű. Holnap csinálok képeket róla.
Hol hirdeted?
Dobhatnál egy linket!
Ismerem a motort?
Lenne egy eladó 1250-es 2008-as Banditom makulátlan állapotban. Érdekel valakit?
Majd jonnek a nagy oregek es megmondjak.
igaz hogy nem yózsi és tásai mura,de teljesen hibátlan,nincs kiégve,nem zörög,és csak át kell huzni egy kis polirral........nem is tudom mennyi ha ujonan vennéd.........de lehet hogy igazad van és 8000-től nem adnak érte többet,akkor viszont fel szerelem az MTZ-re
Há mittomén?
Nincs banditom.
Viszont anno talán 8-ért vettem ilyesmit,igaz pici sérüléssel.
nem?
egy 20-ast megér?
mennyit szeretnél érte?
esetleg valakinek nemlét eleme egy ilye e? pucka ráférne de amugy hibátlan,Banditon volt
Há nézd má meg,két anya csatlakozó nem pásszol.
Kell hozzá egy fater is.
Vagy te leszel a közös nevező?
A kínaiak láncot is gyártanak bandithoz?