Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Emberünk válaszolt is 22 euro.
Az 1250 sima, is feszesebb kicsit mint az 1200.
Akkor hamarabb jött mint gondoltam,remélem jövő7-en nekem is megjön.
Köszönöm!
Mivel olasz csak a szállítási költség.
Rákérdeztem.
Majd válaszol..........ha akar.
Általában szoktak.
Zoli!
tudnál segíteni, erre a dobozra mit kellene fizetni ha megrendelném?
áfa, vám, vagy csak a szállítási díj jönne rá?
http://www.ebay.com/itm/k33n-p..." target="_blank">null
Nem várt gyorsasággal érkezett be a vám-csomagom.
Pici jó hír még hogy a postaköltségre nem kell afa-t fizetni csak az áru értékre.
De +2000 vámügyintézési díjat igen.
Szerintem a jövő héten számíthatsz a cuccra.
Ja, 80-90€-ért van bele rúgószett elöre. Még használtan is szoktak adni érte pénzt.
Tojjá bele egy progressziv rugó szettet..
A vidid megnéztem tegnap...tényleg katasztrófa az elmondásod alapján...én biztos egy buznyákot/energiát nem költenék addig a blokk festésre. Ha összeálna minden, meg egy szezont hajtottam, akkor lehet kicsinosítanám, de addig pókhálóra festeni....
szerintem a helyi" barkács balázs "rakta össze ezt a dr blockot 4 db erösitett rugót vehetsz bele ............ szerintem a többi használható kuplung köteg oldó alátét és a rugó hiányzik belöle ,,,,,,,,,, a töbiről ne is beszéljek ...

https://www.facebook.com/video...

szar...... ból ........várat
Király, csak nincs hang a gépemen, csak este tudom megnézni...

Azt mondta a szerkezet, kosár rendben, csak csúszott. Szóval csak rugó vagy/és lamella kéne. Gondolom elmondod a videoben, de nem hallom... Szóval ha tudod írd már meg, hogy mi van türésen kivül mi kéne, mert nem mindegy hogy 15€-ért kell csak rugó vagy 70€ ért lammelák...
Köszi.
bocs ..sajna nem megy e-mailbe

http://www.sportmotor.hu/motor...

ha ragaszkodik egy uj kuplunghoz......... hát vegyél neki csak ez az egy fajta van a 650 -be
Valamelyik orgánum írta, hogy direkt feszesebb, utánanézek.
Sztem az 1250 is alapra feszesebb a levegősnél.
Értem azt hiszem.
Mondjuk nem tervezek hozzányúlni a sajátomhoz,akkor inkább motorcsere.Engem a féktávon letérdelés,felütés zavar néha,bár ahhoz azért tempót is kell menni,ergo csökkentett tempó és nincs probléma.
Mondjuk a gsx1250fa-t feszesebbnek éreztem,azt nem tudom,hogy eleve annak készítették vagy csak mert nagyon új,1-2ekm-s volt.
Ezt most,hogy mondjam?Szóval sokkal jobb a progresszivitás,finomabban reagál a kis útegyenetlenségekre-nem ráz annyira de mégse ül le, nem üt fel olyan könnyen,lágyabbra és jóval keményebbre lehet állítani-nagyobb határok között,az előfeszítést,nyomó-húzó csillapítást.Ja a nyomó csillapítást nem lehet állítani a gyárin.Röviden:Sokkal jobb lett.
Mennyit javított neked a Wilbers?
Hát nem
Gondolják, ha valakinek van pénze motorra legyen dobozra is!
Nem normális ár a z a 200 ezer!
A gyári Honda pl cbf-re 200huf a két oldalsó....
El tudom képzelni, hogy alapból duplázzák az árat, mert egy vacak műanyag bőrönd, mitől kerül 50-65 000 Ft-ba?!
Hát igen,ezért keresem itthon,a vám és főleg az áfa horror árat csinál belőle.
Végülis annyira nem drága Csak a járulékos költség dobja meg irrálisan.Import adó,posta,vám.
Ennyiért nem kéne ha aranyból lenne sem.
Használt kéne elsődlegesen,de új is érdekelne,de itthon nem találtam.Mennyi az embertelen drága?