Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem szeretnék bubos kemencét.
rakass egy búbos kemencét az a biztos még töltöttkáposztát is gyárthatsz cserépfazékba
Hála az égnek van vagy 500-600 négyzetméter füves terület,akad még tavalyi tölgy a fűtéshez,meg egy halom vasanyag.
Csak meló meg az egyebek mellett idő a kevés,
Ha meg van jön a dilemma hogy motorozás vagy grillépítés.
Nekem nincs lehetőségem, hogy magam csináljak, na meg szerintem nem is tudnék :-) A hely is fontos, egy ilyen tojás nem foglal sok helyet és a vastag kerámia falaknak köszönhetően, alig igényel faszenet. Teljesen meggyőzött a használat közben.
Jó ez, csak nem ugyan arra, mint a füstölök.
Azért egy kamado vagy egy smoker az nem egy egyszerű grill. Na meg persze grillezni tudni kell, magától egyik sem süt :-)
Van autógáztartályból 2-3 db meg 3-as vaslemez pár négyzetméter awi hegesztő is akad meg zártszelvény.abból kijön valami az fix nyárra.
Idő nem sok van.
link
Amit én kinéztem, az egy kamado :-) Volt szerencsém két napig kipróbálni egyet és teljesen rabul ejtett :-) Lazacot füstöltünk benn, meg kacsamellet. Drága móka, de eddig egy kemencét terveztem, az is ennyi lett volna.
mert nagy seftes ................. csak érzéke nincs hozzá
valamire gyülj a kis csávó ............ kedvenc mecsbox.... pif ujság .... MI JÖHET MÉG
Miért nem rakod be zx6-7-9 topicokba?
átfesteted feketére és ha nem lesz kicsi kell
Na, küldjem? :) Full safety, észrevesznek benne
persze harapjanak meg a tehenek meg a birkák
Ződ bőrruhát vegyenek!

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Köszönöm az eddigi érdeklődéseket, RootSa_Bandit lett a befutó.
sandor_rottenberger@yahoo.co.uk
Meg kérnék egy telszámot, és megbeszéljük a részleteket. Köszi
Szia! En ott nem latok e-mail cimet! Hol keressem?
Ha még aktuális, kérlek írj az adatlapomon lévő e-mailre, Zöldi lemondott a tartóról...köszi!
Köszi!
Tiéd, köszönöm, koma vett másikat.
Szia!
Ha az előttem szólóknak mégsem kell a tartó, akkor engem érdekelne mindenképpen Köszönöm!
milyen kár hogy én már nyomtam rá egy dupla stipistopit
Akkor harc
Mivel ezt nem fogyasztod ha jól tudom így az igényemet ELŐRE és utólag is bejelentem eme termékre!