Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben!
Hadd stoppoljam le holnap 10 oraig. Egy baratom ilyet keres, de iden meg nem beszeltunk, nemtudom, talalt-e
Ápropó...........................a minap kaptam ezt...............de nem kapsz belőle.
Érdekelne itt valakit egy hibás (!), Monokey Side rendszerű, gyári Suzuki oldalsó túradoboztartó (kód: 990D0-17H00-065)?

Típusok: GSF1250 kivéve L0 + GSF1200 K6 + GSF650 K7-K8. Illetve bármely gyári doboztartóval szerelt motorhoz passzol, melynek kódja: 990D0-38G10-060.

Új ára 46.000 Ft.

Hibája, hogy valószínűleg bukott motorról származik, ezért míg a jobb oldala passzol, addig a bal oldala eléggé eláll. Tehát törődést igényel!
Ára ennek megfelelően az új ár töredéke: 9000 Ft, tudom postázni is ingyen.
Legyen tavasz, en jovok barmifele forumtalira
Nekem ilyen kerti sütőm van. Abszolút jó, mindenféle kiegészítővel; rozsdamentes grillrács, nyársak, sasliksütő, bogrács állvánnyal, borona tárcsával.
Én legalább tettem lépéseket, hogy személyesen is megismerjek másokat Zoli is megmondta, hogy a háta közepére kíván azt az első felkérdezésre lökte a címet Most esett le, csak nem ÚGY kívánt a háta közepére?
sokszor a drága grillek inkább szépek mint jók ... az egyik ismerősnek raktunk össze egy kéményes csodálatosságot a szép kertbe jól néz ki csak sütni ne kelljen benne de legalább drága volt a kis sima 6-os pálcából összeheggesztett rács laposvas oldallal meg becsukható lábbal már bizonyított jónéhány tálca miccs megsült már rajta
Nem te kellene szervezd a forumvitát ? Valami meggyes sutirol volt szo
Kedvezményes áru jegyek elővételben vásárolhatók?
Ui: ha valakinek van munkanélküli hegesztő (vasipari) ismerőse szóljon, megtámogatnám kicsit.. :-D (lakhely mind1)
Majd csinálok én is áprilisban nyitóbulit... :-D
Tesztelésre, avató bulira meghívást elfogadok
Kis köbcentisekre, alacsonyabb teljesitményre jók... tudomásul kell venni, hogy nagy teljesitmény = drága lánc kell. És pont.
nem is lesz jobb... ennyit tud... :-D
Sziasztok!
Kinéztem egy 2004-es Bandit 600S-t, 53000 km-rel... Abban kérném a segítségeteket, hogy ennél a típusnál, valamint ilyen futásteljesítménynél mire kell kifejezetten figyelni vásárlásnál?
Bocs, ha volt már hasonló kérdés, elkezdtem visszaolvasni, de sajnos nincs időm végiglapozni.
Előre is köszönöm a segítséget!
Eredetileg egy kamado gill kéne de ennyi pénzem nincs.
Így nyárra egy homamede lesz összeállítva.
Anyagok megvannak idő és hely kell az összeállításhoz.
Utána majd
Ha Pécsen jártok és kajásak vagytok, ajánlom a Praktiker bejárata melletti pecsenyesütőt. Rendszeresen szoktunk ott kajálni Évivel. Faszénen süti a cuccot és nagyon jó minden. Két főre pl. kolbász, mufftár, friss kenyér, tea, savanyúval 2200 Ft. Kulturált, fűtött faházban tudod elfogyasztani. Isteni finom minden!
Csak nem? BBQ-ban utazol? Most tervezgetem egy Big Green Egg vásárlását :-)
hát majd összefutunk valamikor
Lehetne simán
115 ruha nélkül
Nekem az hogy egy sportdobos BMW mellett még én is elhúztam.
Pedig az xx-e is láttam szerintem be is mutatkoztunk csak valahogy nemtudom 3-4 ember maradt meg Meg hogy a bmw csúcstechnikás szervóféke milyen megbízható és olcsó
pedig a tó parton is ott voltam a fekete XX-el

A burgeresnél meg a BMW-s brigáddal vegyültem