Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát szinte Téged, Zolit, Dozert ismertem. Most Sanyit meg Jocót ismertem meg. Btibor is itt volt de nem emlékszem


2 Mecsek volt mind a kettőn késtem legalább fél órát úgyhogy most másmerre
Áááá, csak éhes lehettél és a nosztalgiafaktor figyelt be...
Én tavaly.
Talán 2-3 éve ettem ott,akkor nagyon finom volt.
Abból 2 te meg a tükörképed,nem?
Ja....
Annál szarabbat sem ettem talán a nagytételes olcsó sóspálcikat veri a teszkóban.
Fonnyadtkenyér,keserűlilahagyma,sima ládás disznózsír.
Én spec a Mecseki szezonzáróból összesen 3 emberre ha emlékszem
Nem kell túlragozni,Dobogókőn 2 szelet hagymás,zsíros kenyér tökéletesen megteszi.
Farag a f..m.
Hambit csak ha gyorsan kell és nincs a közelben rendes önkiszolgáló.
hambisra gondoltam, de a grill is vagány, pláne ha faragasz egy sütőfát megkóstolhatod a biokalácsot is
Grillezni szoktunk bár ritkán ha kész lesz a lassútüzes be fog párszor figyelni.
Lehetne amúgy. Zoli lesz most a házigazda Tuti jó kaja lenen valahol, ez az egy fix
Maradj má',olyan alakom van,hogy ha kilépek a strandszerboltból az eladó utánamszalad,nem e póló alatt csempészem az úszógumit?
Felveszel.
Ha felveszek egy betonbélésteste én is utolérlek.
Az én hátsó fékem elég szar.Próbáltam másik betétet ,de így sem az igazi.
Egyre inkább azt érzem,tavasszal össze kellene hangolni egy fórumos gurulást,eszmecserét!
Nálam is ezt váltja ki kb.5-10 perc után,de ezért is írtam,hogy az a motor akkor érzi jól magát ha ütve van.
Magamat motoros szerkóban olyan 105-108 kg-ra tippelem,ha nem vagyok indiszkrét te mennyi vagy?
Oké,köszi.
És a 3. liter nagy része megmarad tarcsinak. Nekem úgy rémlik, 2,2 ment bele. Egy kisebb kanyar után igényli az utántöltést, erre figyelj. Maradnak benne apróbb lėgzsákok, melyet még kidolgoz magából friss töltés után.
Uhh ez gyors volt,köszi.
3L