Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyenlore benn a mecsekie,majd elteszem a gyarit es eladaskor vagy ha megpusztul felmegy a gyari.
a gyári az gyári azon nincs vita na de a bontott cucc se százas pláne az ilyesmi ami forrósodik öregszik stb van egy típus ami bevált kici óccó kínai és vadi új tartok is itthon belőle ha szombat este beugrik valaki ki tudom cserélni, hogy utána mi lesz gyári bontott vagy akármi a tulaj eldönti
meg tudod állapítani tolómérővel is , de vannak komplett karbijavító készletek is és abban benne van a pohártömítés is , üveggyertyás dolog biztos jó de nélküle is megy a szekér
A rendszer 7 vezetekes,es ja szeretem a gyari dolgokat.Barmilyen furan hangzik.
Jelenleg is vadaszom gyari generatorra es fesszabra,idovel meglesz es akkor nyugodtabb vagyok.
Termeszetesen probalok olcsobb megoldasok fele is nyitott lenni de nem mindig jon be.
Speciel itt pihen a polcon a kinai karok.
Nagyonszep,meno csak olyan elbaxott a alakja van amitol nem tudom elegge kinyitni hogy kenyelmes legyen,vettem pazaz kormanyt,olcso es jo,de olyan hulyen magas lett hogy nem vett ra a lelek arra hogy rajta haggyam pedig a gaz es kuplungbowdent is meghosszabbitottam.Ment ra a gyari magura es jol nez ki uj bowdenekkel tuti.
Es sorolhatnam.
Én is ezt tervezem, mert lassan 11 éves és eddig még nem volt cserélve benne semmi, csak néha levettem, levegővel átfújtam + szinkron, ezen felül nem volt hozzányúlva. Ezért kérdeztem volna, hátha tudja valaki az O gyűrűk méretét. Neten kerestem, de nem találtam és ha szétszedem nem vagyok benne biztos, hogy tolómérővel pontosan meg tudom állapítani a méreteket.

Lenne még egy kérdésem, hátha valakinek van tapasztalata: pilot beállításhoz érdemes üveggyertyát beszerezni? Autószerelő műhelyben dolgozom, van viszonylag precíz fordulatszám mérőnk, elvileg azzal is meg tudom keresni a ford.szám maximumokat, de elgondolkoztam egy üveggyertya beszerzésén is...
oké te rendeltél valamit de ott van 200 fajta , nekem speciel az olasz Ducati fesszab nem jött be pedig nem volt olcsó viszont kínai univerzálist sokat raktam fel 600 as hondákra yamahára stb és kb 5000 -be jön ki postával egy itteni cég árul persze sok szirszar is van ledes indexek amik pixelhibásak 10 villogás után
Pont en szoptam be a kinai olcso fesszabbal.10 rugo free shipping.Meg kezbe veve az ontveny is dögugyanaz mint a gyari darab ami bontott hasznaltban is 2-3x dragabb,ujban meg 5x.
Megforditva mar csak az volt a feltuno hogy a gyarin femlap zarta a hatat a kinaiban meg csak gyanta.
Mondom csak nem olyan nagy a difi.
Pedig dehogynem.Van benne IC meg mosfet blabla hudetuti de azert csak 700 meteren belul levagva a fobiztit siman kinyuvadt.
Szoval a kinaiaknal az ordog a reszletekben rejlik.
Persze ha lesz kedvem a hazabol csak lesz egy fesszab vagy hamutal.
Csak a szemetladaja a gyantaba zuzott aprokavicsot rakott hogy ne tudd a serules nelkul kibanyaszni a belsejet.
Igy nem derult ki milyen komponensek vannak benne es mi szallt el.
Igen valóban kérdéses a minősége viszont ha ez ennyire olcsó míg a boltokban kapható ennek többszöröse így biztos vagyok abban, hogy amit itthon boltban kapok pontosan ugyaninnen származik a beszerző jóvoltából legfeljebb kér bele a kínai gyártótól egy márkajelzést. Hogy lehet ismert hazai nagykerben kamu gyertya és társai? A magáneladók vagy kisebb vagy netes boltokról nem is beszélve. Ha ezt ennyiért meg lehet venni semmi értelme ugyanezt drágábban megvenni.
Mivel pici kinyai kérdéses a minősége,de ha jó akkor nincs gond.
Ez nagyon olcsó még postával is.
honnan szoktad rendelni ezeket? (bolt)
Ja, és baszunk a tűkre meg O gyűrűkre! (Bocs!)
Injektor+PC+Spuri télre = Vérgőzös csapatás
Fél litert attól emelkedik a fogyi, hogy húzod, mint az állat :D
Alsó tartomány jobb lesz, egyenletesebb, ezáltal a 6e-nél lévő hupli nem lesz olyan éles sem. Na meg a fogyi is emelkedni fog némileg, fél liter a minimum, viszont előjön az amit én mindig is hallani akartam egy banditon, az a kellemes suhogás alapjáraton :) Nyam nyam :)
De azért majd mesélj róla hogyan sikerült.
és simább alsó tartomány :)
nagyobb fogysztás ........... koma
8000 ért meg kapsz egy komplet öninditot
bigyo

ha jól látom 10 ejuró a gyári szénkefetartó
bontó? sugómotor pl
No, én meg szétkaptam a karbit, merthogy 6 éve nem volt.
Az o-gyűrűk megnégyzetesedtek egy hangyányit, a tűszelepeken is látszott egy kis gyűrű már, a pillangószelep záróélei mellett volt szép kis kokszosodás, úgyhogy nem volt más hátra, mint előre, elpuccoltam, Tasi féle o-ring szettel meg helyretettem. Ment új tűszelep új ülékkel, illetve betettem a 15-ös helyett 17.5-es alapjárati fúvókát. Várom, milyen lesz...
Szia!Olvasom a fórumot,és látom vám dologról van szó!Nekem is most jött egy pár első teleszkópszár Kínából Bandithoz,és hiába írt rá jó szándékból 40 dolláros árat a kici kínai(nem én kértem tőle),mégis bekértek egy csomó adatot a vámhoz!kapott is egy majd 10000ft-nyi áfát...
Egyébként 140 dollár volt szállítással,és ami meglepő nem kellett neki egy hét és itt volt!
Tavaly egy műszerfal müanyag részeit rendeltem,azzal nem foglalkoztak,simán hozta a postás...
2001-es 600-as Bandithoz keresek,öninditót,vagy szénkefe tartót,mert eltört.Szerintetek hol tudok szerezni?
Erre nem lehet ráülni.