Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem feltétlenül baj, ha marad pénzem. Az injektoros blokk jól sikerült, nincs semmi nyűgje?
Nameg nem hajlamos fogazni.
Legolajost kell venni. 1.2 ert viheted az enyemet :-):-)
Komolyra forditva, (nem elado) az utolso legolajosok sem ernek szezonban sem 850 ezer felett, igy telen meg 700alatt is van. En vizeset vennek. Meg erosebb,stabilabb a futomuve, kisebb a karbantartas igenye.
Üdv Urak!
Motort szeretnék venni a nyáron, és a Banditokat is nézegetem. 1.2m körül max. Érdemes szerintetek ráhajtani a 2007-es injektorosra, amiből a legolcsóbbak jutnánk, vagy nézzek inkább egy patent lég-olajost? Formára a régi jön be, úgy tudom strapabíró gépek, kevés gond van velük. Az újabbikban viszont tetszik hogy injektoros, és 6 sebességes. Tudtok valami tanácsot adni?
Üdv: András
Neked rairom :-)
Doboz láttán elsőre majdnem azt hittem, hogy Filipsz
jelige : lámpaszexuálisok előnyben !
Van egy pár 0 kilométeres nappali menetfényem. 4 ledes, DRL 225 a típusa. Ha valaki magáévá tenné, 3000 ft ellenében megteheti.
http://olx.hu/hirdetes/nappali-menetfeny-drl-ID33RYH.html#98f991d3ab
Jó látni azt, amikor érkezik egy kérdés és pikk-pakkra megindul a segítség a válaszokkal. Ez a fórumozás normális és motorosokhoz méltó módja.
Köszönöm mindenkinek az információkat, és ötleteket.
RodeoRide34 suzuki kecskemeten. Nagyon korrektek, hivatkozzal ram. Postaznak is(normal postadijon)
Én azért tennék egy telefonos kísérletet mondjuk a hollósnál.
Hátha,az nincs olyan messze tőled.
normális suzuki márkakereskedő lehozza és nem lesz drágább , de pl ahova járok az a motorosbolt is lehozza ebben az árban vagy minimális eltéréssel
Hát pont ez a gond, ehhez még hozzá jön 4-5 ezer posta jobb esetben...
26-ért meg komplett tuning kit van postával
De azért köszi, még nézelődök, keresgélek.
gyáriba 13,45 ejuró
Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék!
Van egy 1200-as Banditom GV75A az egyik súber tűje(5d76) sérült, és ha lenne valakinek elfekvőben nem horror áron akkor megvenném.
Előre is köszönöm.
Üdv, mindenkinek
István
Nem a sajátom,ereszti a lét,egyszer már garanciában javították,de újra nem jó....köszi a segítséget!
Lehet,belga papiros,most néztem robbantott ábrát,ahol rajta van a szintjeladó.nekem a tankon csak a helye van,de semmi furat.
lehet hogy nem az 1200-es tankja ?
Sziasztok!Segítséget kérnék!
Van egy 1996-os 1200-es Banditom,van rajta üzemanyagszint visszajelző,de nem müködik,leszedtem a tankot de azon semmilyen jeladót nem találtam,hogyan mér?Köszi
Mi baja van? Ereszti az folyadékot, tömítést kéne cserélni? Vagy persely vannak ki? Esetleg a gömbcsuklók?
Szaikit nem tudok, de itt van pár fogozkodó, hátha otthon is rendbe lehet rakni, vagy valaki segítségével a közeledböl.

3362 meg elözmény

3051
És ígérem, jó leszek
Felújítással? Én amíg az előző gumi volt rajta, szereléssel kerestem ilyet. Most meg, újabb gumicsere után semmi bajom vele
Vállalom a kihívást