Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most is vannak jó erős motorok,de annyiért már a banditba is lehetne jó motort venni:
http://www.davesmotors.com/bb9...

és még 1 hengeres..igaz állat így is.
Amúgy faja,mibekell háti permetező vagy fűnyíró?
Anno mikor minden jobb volt es fiatal voltam dilerkedtunk tamiya es graupner cuccokkal volt boxer 4 hengeres meg csillagmotor is dogivel.
Én 1 hengerest vettem:

http://www.davesmotors.com/Zen...

Haromhengeres.
170-400e kozt van a jellemzo.
Tele veluk az ebay.
50-ért?,ne már az nagyon olcsó.Igaz én zsír újat vettem...
En talaltam egyet 50 ert UK bol.
Tartalék.
Motor? ? ? ? ? ?
Minek egy bandithoz?
Most jön nekem is egy komlett motor tartalékba,valszeg nem fog átcsúszni a vámon...és ami drágább az áfa..
Ez a vám-áfa dolog hamarosan kiderül.
A szigorítás óta most először jön egy vámos cuccom.
Postával 28 körül.
Úgyhogy első kézből meglesz a friss tapasztalat.

Tavaly-tavalyelőtt még átcsúszott a 35e-re gopro.
Most már itthon van, a usps tracking jelezte hogy a vám lecsapott rá.
Akkor rosszul emlékeztem.Tehát megvan az ok.Az EBC itthon se sokkal drágább,sőt,az ebayről rendeltnél még lehet,hogy áfa és vám is ráugrik,meg több a posta is.persze a postára is ugyanúgy számolják az áfát ,meg a vámot.
Utánanéztem ebay-en.
kinyaik dizájmenyországként hullámos csillivillik párja free shippingel
50 körül free nélkül 30 körül.

ebc darabja 50.
Az igaz,de úgy emlékszem,hogy aki cserélt annak is közel száz volt a pár és azért mégiscsak noname..,de lehet,hogy rosszul emlékszem.
Jónak jó csak nem 51e a pár.
Sziasztok.
Az EBC féktárcsák nem jók?Csak azért kérdezem mert senki nem rak fel(legalábbis ahogy itt olvasom)sokan ebayról rendelnek mindenféle tárcsát...pedig az EBC az nem valami veszélyes noname...vagy van valami gondja?Az biztos ,hogy a fékbetét az rohadt jó.,ha valaki tud vmi rosszat,vagy,hogy miért nem használják az ossza meg légyszi,köszi.
Ja... és hullámos vagy sima tárcsa?
Köszi Zöldi!

A GALFER tárcsák milyenek?
Fel, ugyanaz a tárcsa megy rájuk.
Sziasztok!

A "2004-es GSF 600S" első féktárcsája feltehető egy "1998-as GSF 600S"-re? Megegyezik a méret és furattávolság?
Többnyire cégek, de magánszemélyek is előfordulnak..
Köszönöm a linket. Nagyjából 0 német nyelvtudással időbe telt mire megtaláltam a keresett cuccokat. Na de a megrendelésbe már nem biztos, hogy belekezdenék egyedül. Esetleg rendeltetek már innen? Ez egy bontó vagy magánszemélyek árulnak?
bike-teile.de