Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abban mi a használt?
Valaki hazsználta 2-3000km-ert?
Nem, ez másik.
A keszthelyi arcól cudar dolgokat írtak a gumis topicban
Keszthely?
átjött, köszi, Zöldi
ruppert kukac és a freemail
Mondjál mailt, átküldöm, amit írt. Boltoljál vele
csak hátsó kell.... , csak nem az a ibás széria...volt egy visszahívás az igaz, amit tangerine írt
nem lehet csak a hátsót kérni?
4mm a szélén, vagy a közepén?
A hasznélt gumik, amiket max 25 ezerért veszek párját, 12ezer felett futnak el elöl-hátul. Akkor nekem mennyi is marad a zsebemben hozzád képest?
Figyejjé, kaptam tegnap egy ajánlatot, 4mm-s profilmélységű Pilot power garnitúra, csak pályán használt, 20 rugó. Én most jól vagyok gumiilag, kell neked?
ehah bssza meg...kellene hátsó gummát venni nekem is...most vettem elsőt idén már elég volt a pénzköltésből....
GI-pro-ja van, ez tuti.
Na emberek....


tudom ajánlani a www.kocsigumi.hu-t


Vasárnap rendeltem meg a gumákat és már itt is van a szobába......
Tényleg csak 1000ft/gumi a szállítása (GLS)


Amugy ez SV oldalon találtam eztettttt

A bandit ugye gyárilag Bridgestone BT 020-al jön ki.....
Erről ez a vélemény:
http://www.bridgestone-motorgu...
Első guma: 37694ft
Hátsó guma: 47682ft
Szumma: 85.376


a vélemény:
http://svmedia.hu/kiegeszitok/...
"Fu
tásteljesítménye 650-esen hátul kb 10-13e km, elöl 15-17e km. Futásteljesítményéhez képest tapadhatna jobban is, de nem rossz."


Na nekem ugye 13600-nál kopásjelzőn ment hátul...és elől is..............





Én meg szállítással együtt megvettem 52.000-ért a Conti RoadAttac-ot
"Gyorsan melegszik, viszonylag jól tapad, ideális sport-túra gumi sport-túra gépekre, mint pl az SV :) Esőben és hidegben is jól tapad. 650-esen változó tempóban elmegy elöl 20e km felett, hátul 15-17e km-t. Nagyon jó az ár/érték aránya. Pályázásra nem igazán alkalmas profilja miatt."


Szóval ki-ki döntse el hogy neki mi a jó.......nekem specc az a 33.000ft ami a zsebemben marad:-)
Akkor cool-nak pro-tech-e van és ez a funkció nincs benne.

"De az automata állásban, minden utcai lámpa fényére, elhalványodik, .."

Erre alapozva mondom mert pont az erős fényre a láthatóság miatt emelkedik a fényerő.
Tévedés, cool-nak elég rég van :D
Úgy látom neked nincs és nem is ismersz olyan embert akinek van ilyen kütyüje.
Éjszakai üzemmód: A nappal használatos fényerőt valamilyen mértékben a sötétedést érzékelő segítségével automatikusan visszaveszi. Tehát napfényben, reflektor alatt nagyobb fényerővel világítanak a szegmensek míg fényszegény helyen halványabban.
Erre irányúlt a kérdésem mert a Gipro így működik.
Helló nem tudom hogy honnan tudnék 1992 es 250 es banditra tankot szerezni és street figter fejidomot!
parKETTTTTTA
Ez azért van, hogy ne csak én dolgozzak egyedül.

Mi az a parkáta?
Kösz esSo papa:-)

nekem már nem kell beirnom, se megmérnem:-)))))
Amugy is elvagyok:-) a lakás felrobbant:-) már dolgozom a "károkon:-)))))"


De az tény csesze meg aki kitalálta a parkátát:-))))
Nyugtassatok meg hogy a jégkáros horpadás javítók a motorom tankjával is tudnak kezdeni valamit (pénteken megyek). Valami barom állat rányitotta az ajtót és van benn egy horpadás (a festés nem sérült).
Hozzáteszem az utcán üzemi hőmérsékletre tényleg nem melegszik fel, de egy slick üzemihője a pályázáshoz van mérve nagy tempóra, utcára bőven elég amennyire bemelegszik. Ezelőtt nekem sport gumi volt fenn talán dunlop, eléggé csúszkált még langyos időben is amikor már a végét járta, ez viszont 7-10 fokban sem csúszott fékezésnél.
A srác keszthelyi, de szerintem postán is működik a dolog. Nekem most csak hátul van fenn, mert az elsőm még mindig teljesen jó. Használom is elég rendesen (gumiégetést, farolgatásokat én nem játszok), így van benne 5ezer párszáz km és még 2 mm van a közepén. Amikor vettem mondtam milyen motor, hogyan használom és mire ő ezt ajánlotta és jó is lett. Neki egy 750es vagy 1000es GsxR-e van, a médiummal 3-4000et megy el.