Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már megtörtént!
Csak a részletkérdések vannak hátra!
Lehet,hogy elcsábulsz?
Hali Krampusz ! Kerestem én is az álltalad megadott embert,írtam is de semmi válasz.Nem akarok türelmetlenkedni(ugy is csak Okt.körül venném) csak kérdezném,hogy tudsz-e valamit róla mert nem reagált vissza.Üdv: Szabi
Köszönöm a gyors, pontos és szakszerű tájékoztatást!
Ha aktuális lesz keresem Hawkot.
Kilátásban egy új jövevény!

Üdv.: Tibi
Sziasztok. Érdekelne, hogy 250-es Banditba hány amperórás akkumulátor van gyárilag. Remélem tud valaki segíteni. A válaszokat előre is köszi.
Na halika.......

Itt van pár kép.....
A lényeg hogy simán felrgasztottam......
Az órabetét fölött lévő idomot kellett kicsit megfaragni, hogy a 2 betét közt eltudjon menni a kábel....ezután a kábel a tank alatt megy a kábelekkel......
A kis elektrinokáját meg a légszűrő mellé tettem.

a 12V-ot meg a papirja írja hogy milyen szineket kell keresni.....Én ezt a 4. képen lévő elektronyikából szedtem le......ami még nem tudom micsoda.....a motor ülésidom alatt van elől a bal oldalon a k7-eseknél.....és rohadt sok kis vezeték van benne.......
Adhatsz neki akkuról is.....csak akkor ugye mindig világit....



mint írtam keresétek a Gs fórumba ZIZÓt...vagy az AKMT fórumban (az oldalamról érhető el) Hawk-ot....
13 ropiért tudja beszerezni (eddig legalábbis ennyi)
Szevasztok Banditák!Ördög engem is érdekelne a 12 volt honnan lehet levenni!Valamint az is érdekelne hogyan tudnám olcsobban "megbotolni" Te ebben nagymester vagy!RedneF a 750-esnek 90%,hogy 600-as eleje van mivel cseréltem első fékbetétet és a 600-asé volt jó de abból is a vékonyabb fajta ha a vastagabbat veszed akkor le kell pattintani a hővédő lemezt mig egy kicsit be nem kopika betét.
Szia Blue!

Mutatnál nekem arról a fokozatkijelzőről másik képet? Igazából arra lennék kíváncsi, hogy mi tartja, hogyan lehet felfogatni?!
Meg érdeklődnék, hogy le van-e írva a papírjában, hogy honnan kell neki 12V-ot adni.

Köszi: Tibi
Jaa, értem. Látod én ezért vettem papíron 22 kW járgányt Bár nekem meg a nyitott cső miatt néznek csúnyán a kékszemű fiúk. Remélem hamar rendbejössz. Majd tolunk valami bandit-talit
dede de mivel ak jogsival vezettem egy 35kw os motort, az ak t elvették 4 hónapra, addig pályán motorozom.

de a térdem miatt amúgyse nagyon tolhatnám amíg rendbe nem jön teljesen
Te ádibá!

Most olvastam a profilodban: Mi ez a 4 hónapos eltiltás? Nem úgy volt, hogy téged baszarintott el a nő?
jó meglátás- akkumlátor
hello! Volna 1 olyan problémám a Bandival hogy, rástartolok és nem bírja megforgatni a motrot az önindító a diódák elalszanak a mutatók táncolnak egyett és ennyi picit megtolom és már el is kapja ,de ezt eddig csak melegen és 20 startolásból 3 szor. (hidegen sosem, és jól starol) Az aksi már kb. 7-8 éves én arra gyanakodom, szerintetek? Esetleg hol tudnék jó áron jó aksit venni?
oke, holnap megmerem.
MEg kéne nézned a teló átmérőjét, hogy tényleg egyezik-e valamaelyikkel. Ha igen, akkor vegyél bele progresszívet, wirth-et (biker-world.hu) vagy hyperprot (corsaro.hu), vagy wilbers(X-bike.hu) ezeket még senki nem szidta.
a 750-es a 600-as es az 1200-es kevereke. legalabbis ezt mondtak. de ha mutatsz nekem egy helyet ahol 750-es bandithoz arulnak elso teloba rugot... boldogga teszel
Szerintem 750-esé
hello!
a 750-es bandithoz milyen rugok kellenek az elso teloba? a 600-ase, vagy az 1200-ese?
udv.
esSo,cool egy kicsit megkésve köszi az infokat.Valamelyiket beszerelem még rágodok melyiket.Holnap gurulok egyet
de mindenki legyen résen mert állitolag itt somogyban nagyon sok helyen mérnek föleg a Balatonpartot Fonyod környékét szeretik.Ott 2 hónapig kint "felejtették" a 30-as táblát is!
Ennél jobb tapadás már igazán nem kell. Egyébként nekem mindig azt magyarázzák, hogy a (jó) gumi nem tud megcsuszni akárhogy kanyarodok (itt most nem uthibárol, homokról, meggondolatlan motorkezelésre gondolnak)
Egyébként meg papirkutya vagyok és igazán nem is probáltam vizen "extrémkedni".
Tegnap dumáltunk egy sráccal sportgumi/pályagumi ügyben. Most neki is az van a nagybandin, valami 20 rongyért vette a párat, zsír új volt, de 5 éves . Azt mondta, sima túrás tempónál ha megállsz, gyakorlatilag kézzel lehet "kenni" a gumit. Ezt mondjuk meg tudom erősíteni, az enyém is ilyen. Lehet, hogy nem tapad úgy, mitha 100+ fokos lenne a pályán, de nekem ez a csökkent tapadás is elég :D Én a vágott slicktől csak esőben paráznék.
Nekem is a keszthelyi sráctol van vágott gumim, Bridgestone. Nagyon tapad, szinte kézzel érezni (tényleg). Az 1000-en 3 ekm-t mentem a kopásjelzőig 3mm volt, most max 1,5mm van ,de a vágottprofil jóval mélyebb, sac most 3mm. Igazábol az oldala volt megpályázva, nyilván azért vették le, de az engem nem érint
Az érdihez mennék. Én a csepeliben jártam autoval, de elég drágák, és nem is lett tökéletes, de persze a horpadás jellege miatt.
Őszinte leszek, lövésem nincs. Már párszor boncolgattuk, vajon kik és miért veszik le a motorjukról, de a lényeg, hogy leveszik :D
Sziasztok! Üdvözlök minden kedved olvasót!
Akinek van eladó "Suzuki Bandit GSF 250-hez (96 os évjárat) TANK-ja az nagyon gyorsan írjon vagy hívjon!:)(Csak ez hiányzik a motorból, és már nagyon motorozhatnékom van plz segítsen rajtam vki:)).Előre is köszi Laci.

email: stony86@gmail.com.
Tel: 0630/898-1547.