Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az aliexpressről rendeltem rákeresel lifepo4 prismatic vagy a kódjára még a gugli is kiadja
a régebbieké gondolok itt az enyémre ahol bowden hajtja a km órát ott speciel semmi a fordulatszámmérő elektronikus de az sem léptetőmotor hanem egy lengőtekercses műszer aminek a fogyasztása minimális de mondjuk a léptetőmotoré még kevesebb a műszerfalba a legnagyobb fogyasztó a megvilágítás ami saccra 15w alatti ha ég a refi kék égője pl ez elhanyagolható a fényszóró 55wattjához plusz 5 watt hátsó pozicióhoz vagy az irányjelző 45 wattjához de ami mindig megy az a gyújtásmodul ott 100-120 watt körüli a fogyi persze ha abs stb van a gépen akkor több egyszóval a műszerfal fogyasztása szinte elhanyagolható a többi fogyasztóhoz képest
linket tudsz esetleg adni? elvileg nagyon jók ezek az akksik
helyesebben: ..és ha van, akkor a sebess..
A fordszámmérő és a sebességmérő léptető motorja. Merthogy nem bowden hajtja meg őket. Legalábbis az utóbbi 6-7 évben. De lehet, már régebben is így volt, ezt a nagy öregek biztos jobban tudják.
csak egy kérdés , az analógon mi fogyaszt ?
B1200
Az analóg többet fogyaszt, bár nyilván nem a műszerfal adja a fogyasztás nagyját.
Ok, köszi. Slickről megoszlanak a vélemények, nemtom..
Nem vetem el, de ha nem slick, akkor mondjuk Michelinből mi? Pilot Power pl.? Metzelerből..?
csájna , a kötéseket kell rajta meggyártsam csak még nemtom miképp lenne jó
ennél a cégnél se olcsóbb mint általában: link
nekem most kezd döglődni ez a típusú 2005ös gyári akku
ő itt a leg jobb ár érték

http://olcsoakku.hu/index.php?...
ez a gumi téma olyan mint a csaj választás ..... szerintem olyan nagy külömbségek nincsenek ............ viszont árban igen

a michlein szerintem jó ,, a metzelert sokat használtam megint csak jó .. az évek során kezdek rá jönni csak az számit hogy Uj legyen és tapadjon ki a faszt érdekli hogy el megy 15 000 ha csuszkál és nagyon sok függ a gumi összetételétöl .. a motoros stilusátol ,,és a motor sulyátol,,, teljesitményétöl

én mindig bent ragadt 2 - 3 éves gumikon jártam , nyáron pedig sliken ............. a slik szerintem még most is ad a motorosnak egy + érzést jobb kanyarodási hajlamot, rövidebb fék távot és persze olcso ,, de már rajta vannak a rendőrők

mára le szarom ki mit mond .... csak magamnak hiszek
tapadjon mint álat ha nem bir csak 5000 hát akor 5000 csere
50 000 forintért nem érdemes fejre állni ... a bukáskor keletkezet töblet káról ne is beszéljek
ez honnan van?
kaptam ma kölcsön egy 14 Ah-t ami döglődik színtén, de szerintem arra nem megy rá a fedél zárásként, vagy egy jó 10 mm-el magasabb.
2004-es a bandit,2008 tavaszán egy pillanat alatt behalt a gyári akku,3 év alatt 3600km-t mentek vele nem csoda,vettem bele egy unibattot,azóta azzal megy,télen a motorból kivéve csepptöltőn tartom.
Akkor hátha kibír még 1-2 évet.Mindenesetre,ha egyszer is észreveszek rajta valamit,akkor kidobom.
ytx 12bs
vagy nagyobb :D
De volt nálam olyan bandit, hogy 2003 óta egy tűzjelző akku volt benne. Igaz, a document tray így már nem fért bele, de csak 10 éves volt a cucc :)
Mi is mentünk 24.-én, bár csak T.bányáig, most minden rendben a géppel. A retúr úton csak egy hüjjével találkoztunk, ő is mutogatott, h Mijan, hüjjék vagytok..? :-)
Tasi úr, milyen gumit javallsz az 1.2-mre? Tapadjon, jó legyen, de ingyen legyen..
Szia!

http://gepex.hu/motorkerekpar-...

Nekem innen van az autómhoz, az Exide akkum. Most az ősszel vettem tőlük, két nap alatt itt volt, és hibátlan.

A banditámban Banner van, 13 -ért gondozásmentes van náluk.
Nem tudom, így rémlett. Hát szinte pofára estem amikor kellett emelni, soha többet
Köszi Srácok, holnap után körbejárom a választékot, de azt néztem, hogy ami nekem most benne volt az is elvileg csak 10 Ah. Na mindegy szombaton okosabb leszek, de szebb már nem :)
230 a legnagyobb amit tgk-ban láttam, az talán 60kg lehet, de ezeknek a súlya nem úgy mükszik mint egy súlyzó....kicsit nehezebb vele bánni no meg a fogása, mozgás amivel emeled és ahová tenni kell többnek mutatja mintha egy ugyanolyan súlyú súlyzót akarna az ember a helyére tenni. Volt idő mikor a Magnumból (ritka szar helyen van a kettő) naponta ki kellett vennem (nem volt pénz a két újra azonnal) pár hétig hazavinni tölteni.....egyszer elszakadt az egyik madzagja és kicsavarta az alkarom.....élmény volt..
nekem valami 300Ah rémlik de nem tudom mekkora volt ott hagytam nekik basszák meg, nehezebb az akksi mint én
Már nem emlékszem, az biztos, hogy a haver aki leboltolta egyedül hozta be az udvarra (már írtam itt róla ) ....a mostani akkum a 210AH-ás 51kg/db.Azt tudom mert a rosszat idén adtam le.