Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem hamis csak kínai....ami kb. annyit is tud....volt nekem kínai akksim is ami tök jól bírta...és volt ami az első télen megadta magát....a fekete yuasa megbízhatóan teljesíti azt a pár évet......most mondjuk a bannerem 4 éves és nmagyon nem foglalkozom vele és idén pl. állt 8 hónapot, de tavaly is sokat és előtte is....oszt mégis jó.....indít-töltődik...


4 éves a bannerem az xx-be és hibátlan.. én télen kiveszem és ennyi
néha töltöm 1A-s töltővel
Ilyet találtam a Yuasa amcsi oldalán, gondolom erre gondolsz: Fekete Yuasa

Viszont a cégtörténet szerint mind a Yuasa Battery Inc., mind a Corporaton-ös felirat ugyanazt a céget takarja: Yuasa story

Szerintem a fehér sem hamis
amost ha valaki nekiáll yuasát hamisítani nem mindegy milyen országot fest rá?
Mondjuk a vicc, hogy ezen pl. usa van származási helyként, de legalább nem kína... ....a legeredetibben nyilván japan van...
akksi
Az fekete, ahol árulják ott általában mindkettő van és az eredeti a drágább....ilyen: link
Akkor a vario lehet hogy segít, én 187 vagyok, kb a vállam magasságára dobja a szelet és akik használtak vario-t azt mondták, sokkal nem emeli meg, szóval nekem nem lenne megoldás..
akinek nyunyinga a motorja kell a lapos négyfeles :)))))))))))))
ja és a feles jaeger ugyanannyi mint a decis ?
huhh,ha a bannereket ki tudtam nyírni 3 év alatt gyakorlatilag tökmindegy.Bármi jó arra a 3 évre,és tényleg fél ár,olyan sosem lesz mint az eredeti gyári beépítésű.
Most ilyet vettem 2 raklappal.
650-be ez kell és nem 17: YTX9-BS
Sanyi: Linkelsz egy eredeti Yuasa akkut?!
Az....a taiwani....50-50, hogy jó vagy nem...
Talán Yuasa Toplite.
Ez a taiwani yuasa....nem sokkal jobb mint a többi kínai, rá is van írva, hogy corporation.
GS-ben Nekem 3 évet elment, minden gond nélkül és télre sem vettem ki (igaz 2-3 hetente járattam).
Bandi típust nem vágom fejből, még szerencsére nem kellett cserélni, csak a Yuasa miatt linkeltem be, mert a "hozzáértők" szerint ez sem eredeti, mégis megbízható.
Landport-ot is használtam az is Bejött.
Ha magad savazod fel olcsóbb is és szerintem mindegy milyen feliratú házba öntöd a savat

Nem megy ez neked.
Próbáld erősebben.
csak az a baj hogy a banditba nem ilyen kell hanem az YTX12 gondozásmentes az meg mindjárt 17
Azért ennek gyanús az ára, vagy csak én nem hiszek már a csodákban? :)
Jó ott ez is és nem kell hozzá Zolinak lenni
Yuasa YB10L-B2
173 cm magas vagyok, gyári plexit van a motoron és a sisakom alá bejön a levevő alulról!
Saccra ha boltban 16-17 lehet csak mivel mindent ott veszek neha picit olcsobb.
A Tied eredetinek tűnt amikor nézegettük.
Az jó ár, annyiért megéri, de többnyire 20k+-ért mérik, az meg szerintem erős túlzás..
Mondjuk nekem sikerult okosban 13 korul yuasat szerezni.
Hogy most ez eredeti vagy sem azt nem tudom.